Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Tamam da bölümler arası çok uzun zaman dilimi yok ki Anılmış işte sonradan istediği gibi bir yanlışlık yok.
1 önceki bölüm Sanji diyor ki ''Benim ismimi de söyleyin.'' ki X Drake , Page One gibi Tobiroppolar Onigashima'da değilken Sanji'yi tespit ettiler.Onlar da Germa diye tespit ettiler.
Benim demek istediğim şu.
Önceki bölüm Sanji'den ''Vinsmoke sanji , Luffy , Jinbei yukarıya doğru gidiyorlar.'' demek varken
Sanji'nın adı sanı duyulmamış bir karaktermiş gibi komikliğe sürüklenmesi.Gerçi ben orada güldüm ama hani Queen gibi bir adamın bilip canavar korsanlarının bu üyeden haberdar olmaması çok garip.Sonuçta bilgiler Asta en son gelir.Yani ortada küçük bir çelişki olduğundan bahsediyorum ki geçen bölüm de bunu söylemiştim.Olay o yani..

Yonko kibri diye bişey var. Marcoyu bilem ciddiye almıyor. Hatta kendisine vursan yuvarlasan bile beş dk seni unutuveriyor...
G.. dönüp gidiyor nasıl bir tepeden bakmadır ( bize göre salaklık yada ağır derecede zihinsel özürlü) çözemedim.

Ulti vs Nami Kız kıza atışma, laf dalaşı, bolca tripler, sidik yarışi izleyecez.

Queen'nin (biyonik kolu) Germa teknolojisi ile bağlantısı çıkarsa hoş bir detay olur.

Ve vahşi hayvan terbiyecisi gelir.

Üye silindi 5781

Bu arada Tama ne zamandır beri Onigashima'da? Ben kaçırmışım sanırım..Nasıl gelmişti Onigashima'ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık