Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son iki bölümdür çizimler ve atmosfer çok başarılı. Millet Kaido'nun Ejderha formunu sevmiyor ama bence bu haliyle oldukça epik. Tema da eski çağlarda ejderhayla savaşan normal şovalyeler gibi aynı. Çatıya çıktıklarından beri Ejderha formuyla bir ulaşılmaz görüntüsü çiziyor, Kaido. Bence bu form çöp falan değil.

Öyle yani nihayetinde :)
Ben isterim tayfadaki herkes güçlensin herkes komutan seviyesi adam olsun. umudum da bu yönde. Sanji Allblue kenarına rest. açsın mesela Tony Tony mutlu olsun Brook Laboon ile buluşsun ve bir kadının iç çamaşırını alsın. Franky KK olan adamın gemisini yapsın. Zoro en iyi kılıç ustası ünvanını alsın ne bilim baba böyle akıp gider. Tayfa ne kadar güçlüyse kaptan da o kadar güçlüdür yani

Kaido oden için canavarımsı güçte bir samuray diyor. Zoroyu samuraylardan mı saymalıyız acaba. Yoksa sadece bir kılıç ustası mı demeliyiz bilemedim. Babası samuray ve kendisi de samuraylardan eğitim aldı esasında. Sonra da gitti mihawktan aldı. Gene samuray yapımı kılıçları var. Babası gibi saçını arkaya bağlasa, şık bir pelerini olsa gene babası gibi. Veya ryumanın giyindiği gibi giyinse. Fena olmaz aslında.

Enma'nın Zoro'da olması, Zoro'nun ejder kesen Ryuma ile savaşması,Punk Hazard'da ejder kafası alması gibi şeyler değil de Kaido'yu görmeyen tek kişinin koca araç boyunca Zoro olması bir hayli garip. Şüphe etsem sırf bu sebepten ecelin Zoro'dan geleceğini düşünürüm.

Oda ters köşe yapacak luffy kaido vs olacak ama zoro gelip 2 kılıçla odenin yarasını tekrar açacak :D biz bunları görüyoruz xD O değil de mihawk kaidoyu biçer bea

Oda ters köşe yapacak luffy kaido vs olacak ama zoro gelip 2 kılıçla odenin yarasını tekrar açacak :D biz bunları görüyoruz xD O değil de mihawk kaidoyu biçer bea
Dostum bunu aslında herkes görüyor. Mangaka o yaranın Zoro tarafından açılacağını bas bas bağırdı mesela son bölümde. Bunu yaptırmazsa eğer bu arc asrın trolleyişini yapar Zoro fanlarına.

Katları net şekilde göstermiş Luffy'de zemin katta mininmum 3 ay dan önce Luffy son kata ulaşamaz büyük ihtimalle her katta bir macera kafası yaşayacak.... Sanji ve Luffy tartışma saçması aşırı gereksiz ne bu şimdi dedirtti okurken.Zoro'nun şuan için Luffy ile gitmemesi King ve ya Queen vs sisini kesinleştirdi.Law ve Kid galiba biraz hava değişimine çıktı wano nun sokaklarında dolaşıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık