Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte ben diyom ki 20 sene Oden antrenman yapsa bi de onu düşün diye dedim.

Teyze olayı da Kaido'nun kendi hakkıyla aldığı vs'si olsa onu örnek gösteririz de... Yok ki :)

Halkın çoğu Orochi'yi sevmiyor bana kalırsa. Özellikle yeni bölümde Çiçek Başkenti'ni göreceğiz. Orochi'nin inişni kutluyor olacaklardır.

Oden'e sıkan kısmın tamamı da yandaş işte. Vatan haini falan diyorlar adama.

He ama daha güzel işlenebilir miydi tbi ki.
Valla reis kimsenin arkasına sığınmaz. O ihtiyar bunak araya girmenin bedelini ödedi iyi de oldu. Size göre Kaido kadının arkasına sığındı, elini öptü teşekkür etti. Ama reis ne yaptı anında aldı kellesini. Onun yüzünden ismi lekelendi :/

Valla reis kimsenin arkasına sığınmaz. O ihtiyar bunak araya girmenin bedelini ödedi iyi de oldu. Size göre Kaido kadının arkasına sığındı, elini öptü teşekkür etti. Ama reis ne yaptı anında aldı kellesini. Onun yüzünden ismi lekelendi :/
Kanka Oden'i almak için 5 sene hazırlık yapıp karşısına da orduyla çıkmış adam bu Kaido ahahahaha

Sanmıyorum ki yaşlı karıyı erkeklik yapmak için öldürsün .d

Oden yenildikten sonra artık arkasına saklanmasına gerek kalmadığı için öldürdü anacığını .d

Üye silindi 5781

@Capori Bu kadar kasmaya gerek yok.Klasik hepsi alnımıza yazılmış muhabbeti.Yazılanı değiştiremezsin o yüzden 20 yıl sonraya belli kişileri gönderdiler.İyice back to the future oldu seri.
Yok zaten hepsinin altından bir şey çıkacak gibi bir durum beklemiyorum ama bazıları gerçekten garip.Özellikle Jaguar D. Saul olayı.Roger bence bunu açıkladı zaten "Herkesin bir zamanı vardır." diyerek.Garip olan bu zamanların nedense hepsinin One Piece hazinesi ile yani dolaylı olarak Luffy ve tayfası ile alakası olması.

Yok zaten hepsinin altından bir şey çıkacak gibi bir durum beklemiyorum ama bazıları gerçekten garip.Özellikle Jaguar D. Saul olayı.Roger bence bunu açıkladı zaten "Herkesin bir zamanı vardır." diyerek.Garip olan bu zamanların nedense hepsinin One Piece hazinesi ile yani dolaylı olarak Luffy ve tayfası ile alakası olması.
Hazineyi bulmayla ilgisi yok onu bulmak dert değil roger de buldu.Şafağı getirmekle ilgisi var onun için de Im gibilerin ve sırtını dayadıkları artık ne ise ortadan kalkması gerekiyor.Herkesin zamanı ona göre şekilleniyor op ekseninde değil.

Üye silindi 5781

Hazineyi bulmayla ilgisi yok onu bulmak dert değil roger de buldu.Şafağı getirmekle ilgisi var onun için de Im gibilerin ve sırtını dayadıkları artık ne ise ortadan kalkması gerekiyor.Herkesin zamanı ona göre şekilleniyor op ekseninde değil.
İşte Im belli ki hazine bulununca ortadan kaldırılacak.Öyle kolay kolay ortaya çıkan birisi değil imu.Ayak işlerini yüksek otoritelere yaptıran daha yüksek otoriteli birisi.Hani böyle birini kolayca deviremezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık