Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En az 3 tanesini öldüremezse ben buna dövüş demem. Ortada intikam isteyen bir ekip ve vahşi kişilere kaptanlık yapan daha vahşi bir yonko var.

Kiku'nun kolu kopmuşmuş. Kaido ile dövüşürken ne bekliyorlardı? "Sadece kolu mu kopmuş iyi bari." demeleri lazım.
Kendilerini ölüme hazırlamış zaten adamlar bu kadar şaşırıyorlarsa olay aniden gerçekleştiği içindir. Kaido'nun gücünü yavaş yavaş hissetmeye başlıyor olabilirler bu da adamı sarsar.

En az 3 tanesini öldüremezse ben buna dövüş demem. Ortada intikam isteyen bir ekip ve vahşi kişilere kaptanlık yapan daha vahşi bir yonko var.

Kiku'nun kolu kopmuşmuş. Kaido ile dövüşürken ne bekliyorlardı? "Sadece kolu mu kopmuş iyi bari." demeleri lazım.
Law bile Doffy karşısında ölmeyi bekliyordu. Bunların ölmüş gibi dövüşüyor hissetmeleri lazım. Kolunun kopması da bana banal geldi. Oda'nın başka bir sevdası daha.

Wano sonu şey olacak dimi şimdi Kınlar kollarını bacaklarını kaybedecekler sonra Luffy Kaido yu yenecek.Law da Kaido yenildikten sonra Kınların kopmış kollarını bacaklarını dikecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık