Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence siz tam olarak görmüyorsunuz. Adam sadece gövdesi ile Brook'a karşı dövüşebiliyor. Kafası ve bacakları yok üstelik. Brook'u geri çekilmek zorunda bırakıyor sonunda. Sadece bu sahnede bile adamın hayvan gibi Gözlem Hakisi olduğu belli.

Üstte attığın ağzının açık kaldığı sahneyi birçok karakter için koyabiliriz. Tamamen esprisine yapıldığı bile belli aslında.
Bak bu sayfaları unutmuşum gücü hakkında iyi referanslar. Dof kısmında da haklısın ben okey oldum şuan.
Son yorumumda Kaido Ejderha formunu sal.

Bence siz tam olarak görmüyorsunuz. Adam sadece gövdesi ile Brook'a karşı dövüşebiliyor. Kafası ve bacakları yok üstelik. Brook'u geri çekilmek zorunda bırakıyor sonunda. Sadece bu sahnede bile adamın hayvan gibi Gözlem Hakisi olduğu belli.

Üstte attığın ağzının açık kaldığı sahneyi birçok karakter için koyabiliriz. Tamamen esprisine yapıldığı bile belli aslında.
Olabilir. Daha komedi ağırlıklı işlediği için önyargı oluşmuş olabilir.

Bak bu sayfaları unutmuşum gücü hakkında iyi referanslar. Dof kısmında da haklısın ben okey oldum şuan.
Son yorumumda Kaido Ejderha formunu sal.
Doflamingo kısmında ilginç bir panel vardı. Doflamingo, Kin'emon'un kim olduğunu biliyor. Yani adını biliyor ve ona Momonosuke'nin nerede olduğundan bahsediyor. İlginç olan kısım Momonosuke'yi gerçekten de Kin'emon'un oğlu olduğunu sanması. Demek ki Kaido tarafından kendisine hiçbir bilgi verilmemiş. Kaido en başından beridir Orochi'yi öldürmenin planını yapıyormuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık