Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spo doğru mu bilinmezde şuan ama eğer teklediyse kaçlık bagua ile tekledi acaba yamato 4'lük gibi bir şey kullanıyordu sanırım. Kaido'da Luffy'e 8'lik mi kullanmıştı öyle bir şey.Bu bagualar mutlaka katlanır daha da fazla.

Spo doğru mu bilinmezde şuan ama eğer teklediyse kaçlık bagua ile tekledi acaba yamato 4'lük gibi bir şey kullanıyordu sanırım. Kaido'da Luffy'e 8'lik mi kullanmıştı öyle bir şey.Bu bagualar mutlaka katlanır daha da fazla.
Yamato'nun kullandığı teknikte "Raimei hakke" thunder bagua-sigua muhabbeti Ulti'nin yaptığı kelime oyunu, Ulti " Yav kardesım bu ne Raimei hakkesi olsa olsa bu Raimei yonke falan diyor" yani Kaidoyla aynı tekniği kullanıyor Yamato

Kınlar güçlü buna lafım yok ama son spoiler fake olsa bile döndük dolaştık yine antagoniste yenilip protagonistten yardım isteyen yan karakter olayına. Umarım görkemli bir yenilgi alır 9 kın.

--Sesli düşünüyorum: Birkaç bölüm içinde 9 kın = Albasta'da taskete Luffy-kun diyen Vivi. Vivi kim? Mavi saçlı Nami. Nami, Vivi'den güçlü mü? Kesinlikle. O zaman Nami > 9 Kın. Hadi eyvallah. Sesli düşünüyorum.--

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık