Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum benim, samuray; WANOLU kılıç ustalarına denir. Bunu kabul ediyorum. Ben senin yorumunu kabul etmiyorum. Manga sayfası atıyorsun ama yorum katıyorsun, farkında değilsin.
Mihawk, WANOLU mu? Değil. Kaido bunu nerede diyor? WANO'da. Ne zaman diyor? WANOLU diğer samuraylarla savaşırken. Ve bunun sonucunda sen diyorsun ki; Oden>Mihawk. :flaugh: (Bu arada ben Oden'in, Mihawk'tan güçlü olabilme ihtimaline karşı çıkmıyorum. Sadece buradan o sonucun çıkarılamayacağını ve senin işine geldiği gibi yorumladığını söylüyorum.)
+Kaido'nun, herhangi bir şekilde Mihawk'ın gücünü bildiğini, onunla savaştığını ve bu söylemine onu kattığını nereden çıkardın? Madem Oda böyle bir mesaj vermek istiyor, direkt kılıç ustası yazsın oraya, neden özellikle samuray yazıyor? Desem ki, Kaido Wanolu, o da değil.

Neyse, bu konudaki son mesajımdı. Forumda bir topluluk olsa şunu savunan yine uzatırdım ama senden başka ciddi ciddi bu çıkarımı yapan görmedim. O yüzden uzatmayacağım. İstediğin gibi yorumla.:flaugh:
Kılıç ustalığı= Samuray kısmını kabul ediyorsan şu an için yeterli benim için.:D

Ayrıca şu yorum olayına açıklık getireyim. Bu zaten benim düşüncem. Her insanın kendine ait düşüncesi olabilir ki benim de OP ile alakalı var. Yorum yaparken 3-5 kişi bir araya gelip SE-LE-NA gibi el ele tutuşup ortak bir fikir yürütmüyoruz. Başka insanlar benim gibi düşünmüyor diye düşündüklerimi yazmaktan geri durmam. İster kabul görsün, ister görmesin. O yüzden bir şeyler üzerine düşünüp doğru ya da yanlış bir şeyler üretmek, başkasının fikrine katılıp o fikri savunmaktan daha değerli benim için. Neyse ne demek istediğimi anlamışsındır zaten.:)

Kılıç ustalığı= Samuray kısmını kabul ediyorsan şu an için yeterli benim için.:D

Ayrıca şu yorum olayına açıklık getireyim. Bu zaten benim düşüncem. Her insanın kendine ait düşüncesi olabilir ki benim de OP ile alakalı var. Yorum yaparken 3-5 kişi bir araya gelip SE-LE-NA gibi el ele tutuşup ortak bir fikir yürütmüyoruz. Başka insanlar benim gibi düşünmüyor diye düşündüklerimi yazmaktan geri durmam. İster kabul görsün, ister görmesin. O yüzden bir şeyler üzerine düşünüp doğru ya da yanlış bir şeyler üretmek, başkasının fikrine katılıp o fikri savunmaktan daha değerli benim için. Neyse ne demek istediğimi anlamışsındır zaten.:)
O anlamda demedim zaten. Sadece büyütmeye gerek yok anlamında dedim. Seninle zaten tartıştık, söyleyeceğimizi söyledik. Başka şeyler yazan da olmadığına göre, uzatmaya gerek görmedim. Yoksa herkes fikrini yazar. Bir kişi yazar, doğru çıkar; yüz kişi aksini yazar, yanılır. :sapkali:

Bak şimdi bir karakteri nasıl yüceltirsin... Oden'e tek yedireceğine biraz dövüştürürsün yalandan sonra Kaido yaptı mı bu kesik saldırısını verdir baba şu pozu

Sonra şu tam sayfa şu poz

En son şöyle bir laf vurma
Al baba 10/10 karizma güçlü adam sonu... Şimdi Kiku'nun kol gidince "Vay lan Oden sen ne büyük adammışsın" diyelim... Ne bi onu bi onu gömüyorsun... İlla bütün saldırıları 1 vs de göstercen diye bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık