Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji, Jinbe'yi mi kıskanıyormuş? Lütfen spoiler verenin hatası olsun ya :/
Sapıklık neyse de Sanji'ye sürekli saçma sapan şeyler yaptırmaya, söyletmeye başlamadı mı Oda?

Tahminim doğruysa Kaido'nun rüzgar bıçakları saldırısı Kama Kama No Mi meyvesi yeteneğiyle aynı .Eric diye birisi kullanıyor Kaido'nun saldırısı daha büyüktür tabi.

Dediğin sahneye baktım da, Garp öyle bir geçirmiş ki, adamın anka formundan kan getirmiş. Kizaru'nun devasa saldırısı bile çizik bırakamamıştı. Marco değil de bir başkası yese bu yumruğu, derin bir uykuya yatardı muhtemelen.

Ya da diyebiliriz ki anka meyvesi o kadar iyi ki belki en güçlü yumruklardan birisini yemesine rağmen hayatta kaldı. Marco maalesef gözümde biraz daha düştü bu meyveyle yonkouluk yarışına girmeliydi.

yok be öldürmeye vuruyor bence garp , burgess ölse ölürdü
Orada anka formunda biri var. Garp basit bir yumrukla onu durdurmaya çalışmamıştır, iyi bir yumruk sallamıştıt ki anka formuna zarar vermiş. Akainu bile gördüğümüz kadarıyla garp kadar zarar veremedi. Karasakal olayı için yorumda bulunmuyorum çünkü onlar açısından herşey çok farklı ilerliyor ve bilgi seviyemiz çok düşük. Yoksa düz bakınca garp meyve yememiş biri karasakalı hallaç pamuğuna döndürmesi gerek.

Orada anka formunda biri var. Garp basit bir yumrukla onu durdurmaya çalışmamıştır, iyi bir yumruk sallamıştıt ki anka formuna zarar vermiş. Akainu bile gördüğümüz kadarıyla garp kadar zarar veremedi. Karasakal olayı için yorumda bulunmuyorum çünkü onlar açısından herşey çok farklı ilerliyor ve bilgi seviyemiz çok düşük. Yoksa düz bakınca garp meyve yememiş biri karasakalı hallaç pamuğuna döndürmesi gerek.
bence de bazı şeyler seneryo için ilerliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık