Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjiyi fazla küçümsüyorsunuz.Kaido kınlardan bile hasar aldı yani illaki Kaido ile Sanji teke tek yapacak değil yardımcı rolunde olacak en olmadö Kaido'nun yanına bir all star gider Kingle eşleşebilir.
İster Zoro olsun ister Sanji olsun Kaido ile dövüşmüş olmaları benim için karaktere bir + değil. Daha çok yancı gibi "abi az ben de vurim mi" gibi bir duruma düşüyorlar. Tepedeki karakterleri düşününce de Jack dışında biri kalmıyor.

Ayrıca Sanji'yi küçümsemiyorum, Oda'yı fazlasıyla tanıyorum diyelim.

İster Zoro olsun ister Sanji olsun Kaido ile dövüşmüş olmaları benim için karaktere bir + değil. Daha çok yancı gibi "abi az ben de vurim mi" gibi bir duruma düşüyorlar. Tepedeki karakterleri düşününce de Jack dışında biri kalmıyor.

Ayrıca Sanji'yi küçümsemiyorum, Oda'yı fazlasıyla tanıyorum diyelim.
Çok basit bi senaryo düşündün böyle olmaz.Luffy Kaido'dan dayak yiyecektir Sanji Luffy'nin gücünü toplayana kadar Kaido'yu benzetecektir en azından oyalayacak.Aynı Luffy'nin Dof karşısında 10 dk dinlenmek için zaman kazanması gibi zaman kazandıracak.

Çok basit bi senaryo düşündün böyle olmaz.Luffy Kaido'dan dayak yiyecektir Sanji Luffy'nin gücünü toplayana kadar Kaido'yu benzetecektir en azından oyalayacak.Aynı Luffy'nin Dof karşısında 10 dk dinlenmek için zaman kazanması gibi zaman kazandıracak.
Beni sıkıyor bu tip şeyler en azından hayalimde adam akıllı başlayıp biten bir vs. görmek istiyorum. Yok 10 dk sayalım, yok kafes itelim yok anadan kaçıp babayı bulalım vs. Bir kere yenildi zaten Luffy, nasıl güçleneceğini çözüp buna çözüm de üretti. Artık adam akıllı eşleşmelerle bitirmesi lazım şu arcı.

Beni sıkıyor bu tip şeyler en azından hayalimde adam akıllı başlayıp biten bir vs. görmek istiyorum. Yok 10 dk sayalım, yok kafes itelim yok anadan kaçıp babayı bulalım vs. Bir kere yenildi zaten Luffy, nasıl güçleneceğini çözüp buna çözüm de üretti. Artık adam akıllı eşleşmelerle bitirmesi lazım şu arcı.
One Piece'den bahsediyoruz ne zaman böyle bi vs oldu allah aşkına:hhh:One piece movielerde görebilirsin belki.

Oden kadar güçlü samuray yok ühü ühü keşke ölsem ühü ühü- Hyakujū no Kaidō
Neyse haftaya ara yokmuş. Bu da bir şey.

Önüne gelen “Luffy ben de dama çıkacağım” derdinde. La herifin bir yolunu açın önce o bir gitsin de size de bakarız sonrasında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık