Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her hafta kaido niye ejder modunda demekten yoruldunuz.Bu hafta görüyoruz kükremesi
bile yıldırım basıyor.Her element var neredeyse niye ejder formuna geçmesin ?
Ejder modu şekil ve güçlü olabilir ama açık hedef. Tantılan ilk Kaidou için ejder modu mükemmel. Nasıl olsa ölümsüz diye abartılan, çizik almayan bir canavar ama şimdiki Kaidou Raizo karşısında çığlıklar atıyor. Aslında cüssesine rağmen ataklardan sıyrılmasına şaşırmazdık ama Kaidou'nun hantal bir tarzı var. Bir de ejder olunca körün attığı taş rast gelir durumu oluşuyor. Ejder formunu verimli bulmadım Kaidou adına. Ancak göklerde uçarak sıradan halka gövde gösterisi yapar ya da uzaktan savaşması için uygun. Ama karşılık verebilecek bir rakibe karşı bu modu kullanması doğru değil.

Perospero bile big mom'a inanmıyor bence. Big mom lütfen öl. Şaka gibi hiçbir ağırlığı kalmadı gözümde.

Perde arasında bb, wcı çıkarması yapıp talan etse hazır ortam müsait, tadından yenmez.

Ya bu bölümün spoilerinde Kaiod yıldırım tekniğiyle saldırıyormuş ve Kiku da bu saldırıyı kar tekniğiyle durduruyormuş denmişti. Hatta millet çok yadırgamıştı bu durumu. Ancak bölümde böyle bir sahne göremedim ben. Yanlış spoiler miydi?

Ya bu bölümün spoilerinde Kaiod yıldırım tekniğiyle saldırıyormuş ve Kiku da bu saldırıyı kar tekniğiyle durduruyormuş denmişti. Hatta millet çok yadırgamıştı bu durumu. Ancak bölümde böyle bir sahne göremedim ben. Yanlış spoiler miydi?
Evet. Bölüm çıkmadan bunun gibi yanlış bilgiler gelir hep. Önceki bölümlerde de olmuştu.

Ejder modu şekil ve güçlü olabilir ama açık hedef. Tantılan ilk Kaidou için ejder modu mükemmel. Nasıl olsa ölümsüz diye abartılan, çizik almayan bir canavar ama şimdiki Kaidou Raizo karşısında çığlıklar atıyor. Aslında cüssesine rağmen ataklardan sıyrılmasına şaşırmazdık ama Kaidou'nun hantal bir tarzı var. Bir de ejder olunca körün attığı taş rast gelir durumu oluşuyor. Ejder formunu verimli bulmadım Kaidou adına. Ancak göklerde uçarak sıradan halka gövde gösterisi yapar ya da uzaktan savaşması için uygun. Ama karşılık verebilecek bir rakibe karşı bu modu kullanması doğru değil.
Valla tam tersine şöyle bir durum var.Ejder modu birebir dövüş dışında kullanışlı.Normal formu da birebir dövüşlerde daha uygun.Normal halinin üzerine çullandılar kınlar resmen.Ama o versiyona geçip birebirde Luffy'e tek attı ve Mom ile dövüştü.Teke tek dövüş olmayacaksa ejder moduna geçiyor kısacası.

Valla tam tersine şöyle bir durum var.Ejder modu birebir dövüş dışında kullanışlı.Normal formu da birebir dövüşlerde daha uygun.Normal halinin üzerine çullandılar kınlar resmen.Ama o versiyona geçip birebirde Luffy'e tek attı ve Mom ile dövüştü.Teke tek dövüş olmayacaksa ejder moduna geçiyor kısacası.
Aslında az çok aynı şeyi diyoruz :bilmem: Zarar verebilecek düşman veya düşmanlara karşı ejder modunu kullanması olumsuz sonuçlar veriyor. Lufi çarptı, erken dönüş yapmasa Luffy dahasını da yapabilecek güçte. Diğer tarafta kınlar tokatladı. Büyük ve uzun olduğu için orasından burasından yakalıyor ve zarar veriyorlar. Ejder modu örneğin yakınında değil ama menzili dahilinde bir ordu varsa işe yarar. Ama gücü yeten düşmanlara karşı yakın bir savaşta yararsız duruyor. Linlin varken ejder modunda kalsa Linlin Queen'e yaptığı gibi bunu tutup yerden yere vurur gibime geliyor.

Kaidonun düştüğü durum normal.
Olayı yüzeysel değil içeriğin derinine inince normal benim açımdan.

Kaido ejderha formunda sadece yıkıcı gücü olan biri.

Ek olarak Ashura, Inu, Neko ve Denjiro zaten Jack kulvarı hatta güçlü adamlar, özellikle Sulong formunda.

Kaido şu an güçlü adamlarla dövüşüyor.

Ki Odenin takıntısı nedeniyle de şu an neden dayak yediğini kendi bile çözememiş.

Kaido insan formuna geçince işin aslı belli olur.

Yalnız Kaido'ya göre 9 kın Odenin gücünün yanında sönükmüş. Odeni hesaplayalım buna göre.

Silinmiş Üye

Kaido'nun hybrid formu ile daha rahat dövüşebileceğini düşünüyorum 1-2 bölüme görürüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık