Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro o haki bilmiyor ama Enma biliyor.Şöyle şeyler diyip Luffy fanlarını keyiflendiriyorsun.:hhh: @Alpamis @RedTeroR
Zoro biliyorsa Oda altını açıkça çizecek zaten. Tıpkı kınlarda olduğu gibi. Kaptanın eğitimle elde ettiği şeyi daha önce bir şekilde öğrendiyse nerde nasıl öğrendiği söylenecektir. Ancak söylenmezse kerameti "Kaido'yu kesen kılıç" söylemiyle verilen kılıca bağlayacağız. Mantıklı olan bu değil mi?

Şimdi Franky enmayı kullansa Kaido'yu keser o zaman ?
Kim bilir belki de keser. Ama önce Enmaya söz geçirecek iradeyi göstermesi lazım. : ))
Zoro'yu küçük görmüyorum. Mangada açıkça belirtilen şeyi görmezden gelmemeye çalışıyorum.

Son düzenleme:
Kaydo, yirmi yıl öncesinde de zaten roca,wb ve sen güçlüsünüz fakat üçünüzde merhametlisiniz diyordu, kaydonun ağzından bireysel anlamda en fazla övülen kişi oden oldu, çizer odeni ayrı bı kulvarda zikrediyor açıkça.

Kınlar son şovunu da yapmış oldu böylece. Oden'in attığı çiziğin bir benzeri ile bu iş bitmiş oldu. Diğer bölümle birlikte patır patır dökülmeye başlarlar artık. Sonrası ise taskete Luffy kun işte.

Kaido fbsinden önce şu eşlesmeler belli olur umarım
sanji vs king zoro vs king sanji vs queen zoro luffy vs kaido jinbe vs queen karar ve artık soda. ?

Zoro biliyorsa Oda altını açıkça çizecek zaten. Tıpkı kınlarda olduğu gibi. Kaptanın eğitimle elde ettiği şeyi daha önce bir şekilde öğrendiyse nerde nasıl öğrendiği söylenecektir. Ancak söylenmezse kerameti "Kaido'yu kesen kılıç" söylemiyle verilen kılıca bağlayacağız. Mantıklı olan bu değil mi?

Kim bilir belki de keser. Ama önce Enmaya söz geçirecek iradeyi göstermesi lazım. : ))
Zoro'yu küçük görmüyorum. Mangada açıkça belirtilen şeyi görmezden gelmemeye çalışıyorum.
Bence o kadar da mantıklı değil.Kılıç kendiliğinden mucize yaratamaz.Gerçek bir galibiyet alındıysa olay yine kişinin kendisinde bitiyordur.

Kid ve Law'da yardımda olur bence.
Kaido'nun imajını dayanıklılıkla kotarmaya çalışacak Oda. Arada bir ikisini indirir belki ama dediğin gibi daha yiyeceği çok darbe var. Kid-Law ciddi işler yapacaktır. Muhtemelen Zoro da var. En son da Luffy. Kaido tüm bu süreçte ayakta kalacak. Ve ciddi zararlar da verecek. Hatta Luffy ölü tekmelemiş gibi olmasın diye onun karşısında da baya güç gösterisi yapacaktır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık