Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çeviri içime sinmedi biraz tırışkadan oldu gibime geldi. Neyin ne olduğu anlaşılıyor gerçi ama siz yine de kusura bakmayın. Tam yatacaktım bir baktım ''dolunay'' geliyor. Heyecanla başlığı açtım. Başlığı açınca da hızlıca çevireyim dedim kendimce. :(

Bölüme gelecek olursak, Oda Oden'i iyice yüceltmek için Kaido'yu gömdükçe gömüyor gibime geliyor. Sürekli Oden'i hatırlamalar; çığlık atmalar falan.... Kaido bunları yapmasa da Oden'i büyük adam olarak hatırlayacaktık zaten. Bunun için Kaido'nun imajını iyice sarsmaya gerek yoktu be. :(

Big Mom cephesi de çok karışık. Marco ve Perospero kaleye aynı anda ulaşmışlar ve şimdilik birlikte hareket edeceklermiş. Big Mom da Luffy'i aç karınla yemek yerine önce soru soruyor niyetin ne diye. Bu karı satacak galiba Kaido yiğidimi. :(

Zoro ve Kid geçen bölüm çok zorlanıyor gibi gözüküyordu. Oda hemen desteği yollamış oraya da. Artık kınlar dayak yerken Zoro ve Kid yetişir Luffy'e doğru. Sonra bir tur da o üçlü dayak yer.

Gerçi dolunay vakti geldi Neko reis taş üstünde taş koymayacak. Son karedeki gülümsemeye bakar mısınız? Bir kedi insanı olarak ıs-lan-dım.

Son olarak; Yamato üç kere daha Kaido ile bağlarını kopardığını söylerse Wano'daki hükümet düşecekmiş.

Kınlar kaidoya Ryou ile cerrahi müdahale yapıyorlar. Yonkoyu ameliyata almışlar.

Lawın yanındaki hawkins galiba

Bm Luffy, Neyin peşindesin hasır şapka Kaidoyu öldürmek mi istiyorsun gibi manalı bir soru sormuş.
Ortağı can çekişiyor kadın oturmuş sohbet ediyor.

Inu: Bu akşam dolunay var Kaido çay yapar içeriz

Son düzenleme:
Önce luffy vs big mom olacak galiba yıkımcılar boşta kaldı zoro+denji vs king felan deniyodu o ihtimal kalktı luffy law kid vs big mom olurken marco vs king zoro ve queen sanji vs jack bekliyorum.

Şimdi bu samuraylar ileri seviye haki mi uyandırdı? Luffynin daha yeni öğrendiği. Odenin hakisi diyor kaido. Ne var odenin kullandığı hakide. İnşallah biraz daha açar bunu sonraki bölümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık