Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berbat bir mangakanın yapabileceği en berbat bölümlerden biriydi. Keşke Dofy'nin kafasını Kyros'a verseydi de bu saçmalığı çizmeseydi, ona dahi razıyım. Yazık ya, Dofy bile bu dokuzlunun içinden geçer, öff ne kadar kalitesizsin be oda.

İşin komik tarafı, hepinizin içinden geçecem diye atılan Kaido, muhtemelen mucizevi bir şekilde dolunaya tutulmasından dolayı Mink'lerin gazabına uğrayacak. Serinin en güçlü iki korsanını nasıl çizdiğine bakınız, kurgu özürlüsü.

Diğer serilerdeki Meruem, Madara, Yhwach gibi adamlara bak, bir de; "aga nasıl yenileceğini ben bile bilmiyorum" diye palavra atan Oda'nın tasarladığı Kaido ve ona eşdeğer güçteki Big Mom'a. Sevdiğin karakterler kazansın diye yılların emektarların içine ediyorsun, villian tasarlama özürlüsü ahmak oda.
Bu bölümü fanlığı bırakıp okumayı deneyebilirsin. Bu bölümde insanın bütün duygularına hitap eden paneller var ha fanlığı kıramam dersen eğer üzgünüm kaido yenilecek hemde çok büyük dayak yiyerek

Bu bölümü fanlığı bırakıp okumayı deneyebilirsin. Bu bölümde insanın bütün duygularına hitap eden paneller var ha fanlığı kıramam dersen eğer üzgünüm kaido yenilecek hemde çok büyük dayak yiyerek
Bunun fanlıkla ne alakası var ? Geçen arc daha sağkolu çok yüksek zorlukla yenmiş birisi bir haki öğrendi diye yonko mu alacak 3 5 tane dandik karakterle bide ?

Bunun fanlıkla ne alakası var ? Geçen arc daha sağkolu çok yüksek zorlukla yenmiş birisi bir haki öğrendi diye yonko mu alacak 3 5 tane dandik karakterle bide ?
Arkadaşın bölümle alakalı çok kötü demesini eleştirdim. Sevdiği karakteri iki çizik yedi diye bu bölüme haksızlık yapılmasın bölüm gayet güzeldi. Bazen bölümün tadını çıkarmak gerekiyor ha saçma diyeceğimiz çok konu var kuş kafesinden tutalım lufffyin 20 yaşında 40 yıllık korsanları devirmesine kadar tartışılır

Lütfü'ye gerek bile yok diyorsun yani. Mantıklı, Enma reiscigillerdensin sen. Bu tiplerde yeni yeni türüyor bak, o mantıkla aslında diğer kılıçta X işaretinin diğer çarprazını oluşturuyor. Onu tutan ile beraber keser diyebilir miyiz?
zamanında lawla dalga geçerdim. Ama doğru bir insan ve dürüst olan biriyle sabaha kadar Lawla ilgili konuştuk ve sevmediğim karakteri inan çoğu zaman lawın panellerini atlamak istedim öyle bir durumda sabırla beni dinledi ve sabırla sorularıma cevap verdi Lawı sevdirdi ve yıllardır takip ederim one piecesi bana başka açıdan bakmayı öğretti sana demek istediğim kaido kesilir, bir bölüm sonra kınları öldürür bunlar önemli değil sende dersin bana hadi ordan kaido bakmasıyla zoroyu bayıltır gülerim bunlar tatlı atışmalar ben manga okurken fan olarak okusam çoktan senin yazdığını yazmıştım. Neyse umarım anlamışındır eleştirim sadece bölüme kötü demen

Mangaka sıçmasın diye tetikte beklemekten villain sevici timi unutmuşum lan. Doğru ya ne olursa olsun daha bu timin söylenmelerini okuyacağız. Her arc olur bunlar hiç sekmez. Gerçi bu arc davalarında her zamankinden çok daha haklı çıkma ihtimalleri var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık