Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido’nun ordusu kalabalık ama güçlü değil gibi geldi bana.Marco 2 tane Yc7 alsa yanına harcar bu all starları
Bide havada Marco, yerde Zoro vs King olacak deniyordu. Anlaşıldı ki havada karada İzo vs King olsa King kılıcını kınından çıkaramaz :D.
Kaido'nun tayfada iş yapan sadece Zurna reis ve okçu Batman var herhalde.
Hocam biraz sıvadın gibi :hhh:
Hep Oda mı sıvayacak biraz da ben sıvamışım çok mu :D

Jimbeinin bir konuda hakkını vermek lazım o da şu ki öleceğini söylediği her yerde en ağır sorumlulukların altına girmiş ve her seferinde birileri için kendini feda etmek pahasına riske girmiştir. Başarılı da olmuştur. Haliyle aslında Jimbei'yi en fazla küçümseyen de kendisi bence. Gücünün farkında olsa bu kadar icraati olan adam daha sağlam bir tutumla yapar yapacağını. Brook gibi olur en azından.

Kedi-köpek ve denjiro dışındakiler yaşamayı pek hak etmiyor zaten. Ölecek aralarından bir kaçı da bu bölüm kaido'yu suya düşürdüler arcın azda olsa bir mantığı olması için. BM ayrılır diyordum ama ölçtüm biçtim onun bile ayrılmasına gerek yok şuan. Lütfü ana karakter kontejyanından BM üzerinde antrenman yapsa kaido sudan çıkana kadar kalan kaido tayfası da halleder geri kalan güç. BM evladı gibi lütfüyü eğitip sonra arc misyonunu tamamlayıp geçer köyüne.

Şu devimsi şeyler de gözükmediğine göre hala yamatonun köleleri çıkar kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık