Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demekki Sakazuki Katakuri gibi geleceği görüp vücudunun şeklini değiştiriyor.
Zannetmiyorum. Bence orada sakazukinin durdurulamaması gerekiyordu. Ya da marconun hakisi bitti 2.ihtimali pek savunamıyorum çünkü haki kullanacak bir şey yapmadı. Bence oda hakiyi tam anlamıyla göstermek istemedi.
Orada pek mantık aramayalım bence. Akainunun en güçlü amiral olduğunu göstermek için yapmıştır.
Aslında aramamız gerekiyor. Seriyi en ince ayrıntısına kadar düşünen oda bunu gözden kaçırmış olabilir.

marineford da marco kızaruya vurabılıyordu fakat sakazukıye vuramıyordu. İnanılmaz tuhaf gemişti oda fark mı etmıyor yoksa bılerek mı boyle cızdı anlamıs degılım
Yanlış hatırlamıyosam akainu orda şey diyor "demek haki kullanıcılarısınız" ve marcoda haki kullanıp vuramamasına şaşırıyor kimi anımsattı ? Katakuriyi tabi ki amirallerin başının gözlem hakisi olması anormal olmaz

Hakisi Sakazuki'ye vurmaya yetmiyordur belki de.
Bu yeni tip akışkan hakiyle logialar savunma yapabiliyor gibi geliyor bana. Marco Akainu'nun gerçek bedenine vurmak için haki kullandı. Koka ya da akışkan farketmez. Aka da magmanın akışkan formunda koka kullanamadığından, yeni akışkan hakiyle savunma yaptı.

Böylece logialar için bu ileri seviye haki baya önemli hale gelmiş olur. Daha ilgi çekici olur bence.

Akainu logia savunması yapıyor.Kizaru'ya vurabilip onu uçurabilen adam niye Akainu'ya yapamasın yoksa aynısını.
Yalnız orada kesik şeklinde açılıyor magma. Bence bildiğin magmayı kestiler.

Şöyle bir düşüncem var, umarım tutar. Gözlemden başka bir savunma metodu da olur.
Bu yeni tip akışkan hakiyle logialar savunma yapabiliyor gibi geliyor bana. Marco Akainu'nun gerçek bedenine vurmak için haki kullandı. Koka ya da akışkan farketmez. Aka da magmanın akışkan formunda koka kullanamadığından, yeni akışkan hakiyle savunma yaptı.

Böylece logialar için bu ileri seviye haki baya önemli hale gelmiş olur. Daha ilgi çekici olur bence.

Yalnız orada kesik şeklinde açılıyor magma. Bence bildiğin magmayı kestiler.

Şöyle bir düşüncem var, umarım tutar. Gözlemden başka bir savunma metodu da olur.
Ben orayı bilerek boşaltığını düşünüyorum Kata'da açıyordu boşluk.Saka gibi çok iyi bir meyve kullanıcısı yapabilir bence.Dediğin de olabilir tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık