Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Waçovski olarak anılması için kardeşlerden birinin dom bir bdsm ustası kadın tarafından penetrasyona uğraması lazım, bu halleriyle malum partiye oy veren travesti Zeynep'den öteye gidemiyorlar.
Japonlar sever bdsm Oda çizmeye çekiniyordur herkes de iç çamaşırlı kapak çizecek yürek yok. WB'nin yanında yapmadığı ne malum gerçi o kadar erkek yıllarca ama, Kiku temiz birisi....

Dünyanın en saçma kurgularından birine şahit oluyoruz. Bu Yamato'nun kadın çıkması hiçbir şeye etki etmeyecekse, sırf okuyucuyu ters köşe yapmak için kadına dönüştürülmüştür. Wano sonunda bunu kendiniz de göreceksiniz. Arktaki bir sürü boş olaydan biri olarak kalacak.
Arc genel olarak boş bir arc bence zaten smoker senço.

Acaba Kaido erkek mi? Yani belli olmaz artık bir bakmışız O da aslında kadınmış. Big Mom aslında erkekmiş mesela. Muhteşem ters köşeler olur böyle olursa.

Gereksiz olabilir ama bunlar hikayeyi çeşitlendirmiyor mu?
Arc bitince ilk göründüğü sahnede nami vol2 memeler çizer vucud hatları kadın gibi çizilir. Daha fazla gözümüze batıcak. Ben artık bu tür saçma şeylerden ve kurgusundan soğudum bu serinin. Sırf yıllardır takip ettiğim bir seri olduğu için takip ediyorum. Luffy kaiodyu tek başına indirse bile artık heyecanlanmıyorum. En basit sebebi odanın bize bunun bir çizim roman havasını hep gözümüze sokmasından. Hikayesi artık bize geçmiyor. 2 yıl zaman atlaması öncesi çok kaliteli favori serimdi. Naruto un sonu gibi olmaya başladı artık gözümde.Son olarak aynı şeyi heleki aynı arcta gene sarmaya kalkmak çeşitlilik katıyor mu sence. Yemiyoruz artık bunları. Tutarlı olsa daha iyi olacak hatta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık