Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbiden düşündüm de şimdi Yamato Oden fanı ise ve Yamato aynı zamanda Ace ile arkadaş ise Ace'in, Kaido'dan Oden'den haberi olmama ihtimali çok düşük. Hal böyle iken ya Ace WB'ye çok ironik bir şekilde hiçbir şeyden bahsetmedi. Ya da WB içimde kötü bir his var deyip yine durdu.

Üye silindi 1004

Harbiden düşündüm de şimdi Yamato Oden fanı ise ve Yamato aynı zamanda Ace ile arkadaş ise Ace'in, Kaido'dan Oden'den haberi olmama ihtimali çok düşük. Hal böyle iken ya Ace WB'ye çok ironik bir şekilde hiçbir şeyden bahsetmedi. Ya da WB içimde kötü bir his var deyip yine durdu.
Amannn tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey.

Boşuna demedik şunu;
Babalar Duymasın’dan “Hallederiz Ace”.

Oden ve Wb'nin tanışıklığından Ace'in nereden haberi olabilir? Ne diyecek Wb'ye " Oyaci Wano'da Oden diye bir adam varmış Kaido gelmiş bundan çorba yapmış." falan mı diyecek ?

ama daha önceden karakterin görünüşüne göre kadın olduğunu tahmin edenler de oldu :S yani belki de doğrudan karakterlerin ağzından çıkanlara inanmanın bi anlamı olmadığını tekrarlıyordur kurgunun kendisi
Kıyafetinden ve tarzından Oden hayranı olduğunu tahmin etmişlerdi ki öyle de çıktı. Kadın olduğunu tahmin eden de olmuştur illa ki. Karakterlerin ağzından çıkanlara inanmamak değil mesele. Manga öyle bir hal aldı ki kutucuklardaki bilgilere bile güvenilmiyor zaten. Sıkıntı da bu. Seriye narrator(dış ses-anlatıcı) olarak koyulan şey bile yalan söylüyor ya da bazı şeyleri bilmediği için eksik anlatıyor. Oda efendi bu yolla ters köşe yapıyor. Yarın bir gün çıksa Luffy korsanlar kralı olmak için değil de balık tutmak için denize çıktı dese der yani bu mantıkla. Tamam verilen bilgilere güvenmeyelim ama güvenmemek için bize neden versin. Mesela Kaido erkek adamın erkek çocuğu olur desin bir yerde. Biz de onu hatırlayıp aa Kaido böyle demişti belki de kızı olmasından utanıyordur diyelim. Adam gayet normal bir şekilde oğlumu bulun diyor. Oğlan kız çıkıyor sonra :/
Bunun altından bir şey çıkar gibi geliyor bana. Bu kadar bariz bir hata yapılmaz. Özellikle oğlum dedirttikten sonra Yamato kız çıkarsa bunun hikaye açısından önemli bir tarafı olur. Yedirir yani hikayeye.
Kız olmasının illa ki vardır bir olayı da hikayeye açıkladıktan sonra değil de önceden yedirse idi güzel olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık