Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato'nun Oden'in iradesini taşıyan kişi olduğu ilan edildiğine göre Oda'nın Dokuz Kını bir kez daha itin şeyine sokmaması için hiçbir sebep kalmadı. Yamato ve Marco'nun da dahil olması ve BM korsanlarının yırmağa gitmesiyle bizim tarafın çok kalabalık ve güçlü olduğunu da göz önünde bulundurursak Dokuz Kının denklemden erken çıkabileceğini düşünebiliriz. Kapının önünde toplanan ekip tamamen saldırıya hazır, Kaidolar da toplaşmış; önümüzdeki sayılarda bu iki grubun çarpışmasını görebiliriz. Sulong formda Inu ve Neko'nun Kaido ile kapışmasını göreceğiz gibi geliyor bana, bir hayli de zorlayacaklardır. Ashura ve Kawamatsu da all-starlar karşısında ezilmez fakat nihayetinde yenilecekler, yine hayal kırıklığı, yine hüsran. Artık şu adamların bir işe yaradığını görelim istesem de bu sayıyla beraber zihnimde canlanan senaryo bu oldu.

Edit: Bu arada Mamuş kopan kolu yerine silah bağlamış, şu Çomi ile Mamuş'u yaralı görmek hala üzüyor beni. Hayvan hakları yasası çıksın.

İdam yeri Aponun fantastik üçlüyü zurnaladığı yer. Bu kez momoyu kurtarmak isteyenleri Kaido zurnalasa nasıl olur!

Momoyu ordan nasıl alacaklar merak ediyorum doğrusu...
Sanji suitle bi kurtarma operasyonu yapar mı?

Marconun gördüğü karatı; salına binmiş sallana sallana gelen Mihawk...

Yamato Odeni izler hayran olur.(Ne karizmatik erkek)
Ace ile takılır hayran olur.( Ne vahşi erkek)
Luffy ile kapışır hayran olur.( Nasıl bi erkek)
Liseli ergen kız mısın sen?

Yamato: Kaido babişko ben erkek olucam.
Kaido: Bende hep bir oğlum olsun isterdim bundan gayrı kızım öldü sen benim oğlumsun o kadar.
Yamato: Babişko ben Oden olucam çok havalı.
Kaido: Sekiz milyon milyar trigram

Silinmiş Üye

İdam yeri Aponun fantastik üçlüyü zurnaladığı yer. Bu kez momoyu kurtarmak isteyenleri Kaido zurnalasa nasıl olur!

Momoyu ordan nasıl alacaklar merak ediyorum doğrusu...
Sanji suitle bi kurtarma operasyonu yapar mı?

Marconun gördüğü karatı; salına binmiş sallana sallana gelen Mihawk...

Yamato Odeni izler hayran olur.(Ne karizmatik erkek)
Ace ile takılır hayran olur.( Ne vahşi erkek)
Luffy ile kapışır hayran olur.( Nasıl bi erkek)
Liseli ergen kız mısın sen?

Yamato: Kaido babişko ben erkek olucam.
Kaido: Bende hep bir oğlum olsun isterdim bundan gayrı kızım öldü sen benim oğlumsun o kadar.
Yamato: Babişko ben Oden olucam çok havalı.
Kaido: Sekiz milyon milyar trigram
Orada Kaido ve All Star olduğu sürece kimse kurtaramaz Momo'yu.Marco uçsa bile yine Garplanabilir.O yüzden o ekibin bi şekilde dağılması lazım.

Orada Kaido ve All Star olduğu sürece kimse kurtaramaz Momo'yu.Marco uçsa bile yine Garplanabilir.O yüzden o ekibin bi şekilde dağılması lazım.
En son Mama deilrmişti diye hatırlıyorum oraya girip Kaido ile all starın dikkatini üzerine çektiği sırada bizimkiler girip kurtarabilir, Law'ın bir shamblesına bakar.

Silinmiş Üye

En son Mama deilrmişti diye hatırlıyorum oraya girip Kaido ile all starın dikkatini üzerine çektiği sırada bizimkiler girip kurtarabilir, Law'ın bir shamblesına bakar.
Big Mom'ın delirmesi tüm kek adası delirmesi değil şimdilik.Ama evet bir dikkat dağınıklığında Law sürpriz yapabilir.Ancak Law beni hayal kırıklığına uğratan bir karakter olduğu için bir beklentim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık