Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984: Kutsal Kitabım

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 62.9%
  • Orta

Kullanılan: 63 23.6%
  • Kötü

Kullanılan: 36 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

2 hafta sonraki bölüm sonrası ortalık ya-na-cak.Bu arada Marco'nun gördüğü garip gölgeler neyin nesi? Hasır Şapka Filosu?

Üye silindi 5781

2 hafta sonraki bölüm sonrası ortalık ya-na-cak.Bu arada Marco'nun gördüğü garip gölgeler neyin nesi? Hasır Şapka Filosu?
Belki de Denizciler? CP0 ve Kılıç timindeki Drake Wano'daydı. Akaiunu gitmicez dedi ama Yamato da ben Kaidonun oğluyum demişti.

Yamato’nun çizimi yine klasik kadın karakterlerden farklı görüzüküyor. Oda en azından Nami’nin saçını değiştirip boynuz ekleyip koymamış, denemiş bir şeyler.

Otama-Ace fbsi geldiğinde “Ace Wano’da gözükecek” hype’ını karşılamadığını düşünmüştüm. Yamato’nun Ace’le bağlantısı olması çok hoşuma gidiyor bu yüzden. Yine de Yamato’nun işte Oden erkekti falan filan muhabbeti bana saçma geldi. Miras kalan istek için cinsiyetin önemli olduğu vurgulanmadı hiç seride.

Bir de Kaido Kid’in idamını niye o kadar uzatmış acaba? Eline geçmiş yeni neslin en önemli görünen korsanlarından biri öldür gitsin işte.

Yamato tayfaya gelirse luffy-jimbei-yamato-zoro olur ama sıralama.Bunu kaldıramazsınız marco alsın yürüsün işte :D
3 + 1 olur. Roger, Ray, Gaban ve Oden(Oden ve Ray denkliği) ile Luffy, Zoro, Sanji ve Yamato(Zoro ve Yamato denkliği olacak). Jinbe daha fazla güçlenmez. Wano sonu Zoro da Sanji de Yamato da onu geçer belki geçmiş olanlar vardır.

Yamato’nun çizimi yine klasik kadın karakterlerden farklı görüzüküyor. Oda en azından Nami’nin saçını değiştirip boynuz ekleyip koymamış, denemiş bir şeyler.

Otama-Ace fbsi geldiğinde “Ace Wano’da gözükecek” hype’ını karşılamadığını düşünmüştüm. Yamato’nun Ace’le bağlantısı olması çok hoşuma gidiyor bu yüzden. Yine de Yamato’nun işte Oden erkekti falan filan muhabbeti bana saçma geldi. Miras kalan istek için cinsiyetin önemli olduğu vurgulanmadı hiç seride.

Bir de Kaido Kid’in idamını niye o kadar uzatmış acaba? Eline geçmiş yeni neslin en önemli görünen korsanlarından biri öldür gitsin işte.
Orada Kid derken sanırım Momonosuke'yi kast ediyor.

Lawın tayfası felç olmuş uzuv gibi. Kesip atsa daha iyi lan. Adamlar gelip adamlar bırakıp gittiler. Ulan gidin taksicilik yapın bari bu nedir? SDLFKJKLSDFJ bir tayfa bu kadar mı işlevsiz olur ya. Oda bunları çizerken kıçını kullanıyor galiba.

Ben Ultiyi niyeyse çok tatlı buluyorum lan tipe bak :D

Marco tüm tayfayı almıştır diyordum da sadece o ikisi var gibi duruyor. Galiba bütün WB tayfası gavat. Marco hariç. Shanksın sadece Marcoyu istemesine şaşmamak gerek...

Yamatoya düştüm.... Tayfaya gelsin daha çok görelim. Eli sopalı cengaver ablamız. Karıda Linlin potansiyeli gördüm. O kadar olmasa da iyi baya.

Neko eline tüfek mi takmış LDKSJFGŞLDSJFGŞLSJDG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık