Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dinozor zoanları da ne kadar güçlü merak ediyorum.Şahsen Lucci'nin meyvesi çok daha güçlü geliyor bana
Saldırı gücü değilde dayanıklılık olarak çok yüksek şeyler çıkacaklardır muhtemelen toparlanma güçleri falan, ben öyle bekliyorum saldırı gücü yüksek olan Dinolarda çıkar ama genel olarak dayanıklılık açısından çok güçlü bekliyorum.

Bu arada Yamato reiste isyana katılıyor gibi.Allahım umarım Momonosuke gibi 10 yaşında veled çıkmaz,şöyle 20 25 yaşında genç,güçlü,adam gibi biri çıkar.Japonlar genelde bu konuda çok beceriksizler.Seride daha fazla çocuk kaldıramam asla.Momo zaten baydı yeterince

bu kadar dino meyvesini nerden bulmuşlar acaba :/

vegapunkın parmağı var bu işte.
Bu tematik meyve olayı bence seri mantığına ters bir durum. Bu olay Korku Barkası'nda başladı ilk önce. Orada korku temasına uygun meyveler vardı. Sonrasında Tüm Kek Adası'ndaki elemanlarda hep yiyecekle alakalı güçler veren meyveler çıktı. Şimdi de Kaido'nun elemanlarında hep canavar tanımı yapılabilecek meyveler çıkıyor.

bundan sonra ne luffy sama ne Zoro reis dayak yemez hasar alacaklar ama herkes inecek bu ark herkes rahat olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık