Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

982 Spoiler Metin Ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
neko 9kınla konuşuyor, herkesin olaya girdiğini öğrenip hadi biz de baskın basanındır deyip içlerinden geçelim diyor

marco demek şu ayrık ada artık onigaşima diye anılıyor.

marco nekoya mesajı vermiş, (*mesajda azıcık geç kalıcam ama kesin orada olacağım yazmış) fakat sonra nekolarla aynı anda wanoya varmış.

notu bu yüzden denize atıyorlar keza neko lafa giriyor.

neko, eved reyiz doru dedin.

minkbir :d, zouyu yok etmeye çalışan jackin sadece yıkımcı olması korkutucu

minkiki :d, fark etmez ölmek var dönmek yok

izo, harekete geçmene şaşırdım marcopaşam

marco, osd eşbaşkanıyım lan ben hayırdır... ama işte wano kuniden ruh çıkar sır çıkmaz... durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum

neko, neyse, çabucak varalım, manyak bi fikrim var. kaidouya kafa atarak giricem nasıl

diğerleri, lan!?

----

kaidou, hey black maria, senin işin veledimi bulmak mı yoksa yenisini yapmak mı be kadın!!! asdklhas böyle demiyor tabi şeyapmayın :d

black maria, ♡Ohyş ♡ ama böylesi daha iyi değil mi valişkom? diğerleri yeter de artar, biz bize yeteriz ♡

kaidou, wororororo! bana uyar!! sadece yılın bu özel gününde hepimiz aynı masaya oturup şişenin dibine vururuz, sanki eşitmiş gibi! bu müthiş değil mi orocücük!

oroçi, gufufufu! bu doru kaidou...!! bugünü kutlayalım, lanet olası kozuki hayaletleri sonunda peşimi bıraktı!

--------------

oroçi, kanjuro da fişini çekti, 20 yıllık inanılmaz oyunculuğunun sonuna 9kınla beraber gömüldü.

kaidou, herifçi oğlu güzel oynadı. yine de yanlışlıkla onu öldürecektim. fakat bu kadar güvendiğin adamın bile odenden rafteli hakkında bilgi koparamadıysa diğer samurayların da hiçbi fikri yok demektir!!

o sırada...

çöp, kyaa sen de kimsin!?

kanjuro, pardon! efendi oroçiyi görmem gerek!!

---------

oroçi, ah! demek vardın kanjuro

kaidou, lan kekolar açılın! oroçinin adamını rahat bırakın!

kanjuro, uzun zaman oldu, efendi oroçi! burası çok büyükmüş kayboluverdim efenim. özürlerimi kabul edin, kestiğim insanlar beni düşman sanıyordu, başka şansım yoktu!

oroçi, o! o elinde tuttuğun da ki... nani!?

kanjuro, emrettiğiniz gibi, kozuki momonosukeyi, odenin oğlunu getirdim!

oroçi ?!?!?!?!?!?!??!'?^!'?^!?%^+!

momo,.............................................................

kanjuro, yolda iplerini kesip kaçmaya çalıştı, ben de etkisiz bıraktım çat pat küt

kaidou........

kanjuro, ama hala nefes alıyo çok şeyapmadım

----------------

oroçi, sen! sen bana onları durdurma görevinin başarısız olduğunu mu söylüyorsun!? tüm bilgilere sahiptin!!

kanjuro, özürler dilerim efendim ama kinemonla bunca zaman geçirmeme rağmen bu kadar titiz olacağını bilemedim!

oroçi, yoksa onigaşimaya mı geliyorlar!?!?

kafa dedenin kayıp torunu fukurokuju, sakin olun efendi oroçi

oroçi, fukurokuju!!

fuk, limanda tek bi gemi bile bulamadık! haa bi de gönderdiğimiz üç savaş gemisinden hiçbiri dönmedi o var...!!

oroçi, lan olm lan!!?

fuk, parti katında 4 korsanı tespit ettik, hasırşapkalı luffy, korsan avcısı zoro, kaptan eustass kid, ustura kemal

momo, demek luffy adaya vardı...!!

momo flashback görüyor, luffy seni kurtarmaya geleceğim, bi şekilde hayatta kal dediği yer.

momo, acaba diğerleri de vardı mı, ama hiç gemi yok dediler. kinemon, dostlarım, umarım iyisinizdir

oroçi, black maria, momoyu bana ver!!

black maria ah(lamayı çok seviyor bu aralar :S)

oroçi, hehe bu bebe düşmanın komutanıydı değil mi gufufufu

momo!?

oroçi çırmıh yok mu çırmıh >: DDD gösteri başlasın!

çeviri devamke

bunlar tamamen uygunsuz çevirilerdir, kendi zevkime göre çevirdim :d

fukurokuju, büyük ihtimalle bu iki korsan tayfası çoktan adaya çıktılar

kaidou, neden kimse bunu bildirmedi!?

fuk, queen dono zaten bunlarla ilgilendiği için ziyafeti bölmek istememiştim... ayrıca samurayların adada olduğuna dair bi bilgi yok. biz önlemimizi aldık, tüm güçlerimiz onigaşimada toplandı. ne olduğu önemsiz, şu an buradan güvenli bi yer yok!

kaidou, wororor bu doru, içelim güzelleşelim oroçi!!

black maria, doldurayım efenim

oroçi, (teselli istemiyorum, ölmelerini istiyorum lanet olsun dostum!!)

Chapter 982: "Cheeky Meets Cheeky" -

On the cover we see Gotti carrying Lola and Chiffon carrying Bege as they escape from the Marines.

Kaidou, Orochi and Black Maria are having a drink, Black Maria is the one who serves them as if she were a geisha. Black Maria says she prefers to party with Kaidou, so she has left the search for Yamato to the other Tobiroppo.

Kanjuro appears with Momonosuke, he has knocked him unconscious because he tried to cut the rope that tied him to escape. Kaidou planned to ask him if he knew anything about Laugh Tale but Orochi told him that, according to the information Kanjuro gave him, Oden did not tell his samurais anything about the matter, so Kaidou forgets the matter.

Kaidou is informed about Luffy, Kid and the samurai army, but since he is not informed of the arrival of the samurai ships at the port, he does not worry about the issue. Orochi is going to execute Momonosuke on the stage of the party.

Nekomamushi contacts Law's submarine, it seems that Nekomamushi and Marco arrived at Wanokuni separately and that they met at the top of the waterfall at the same time.

Denjiro's group meets Sasaki on his way. It seems that Sasaki knows Denjiro (he even seems to admire him) so they speak in a friendly way. In a moment of carelessness of Sasaki, Denjiro puts handcuffs on him (maybe from Kairoseki) and then they tie him with chains.

Big Mom remembers Chopper as one of the members of the Straw Hat gang and tries to attack Brachiotank. Usopp and Chopper shoot Big Mom in the face and body while escaping from her, but do nothing to her. Kinemon takes advantage of the situation to continue the march with the rest of the samurais at the back door of the mansion.

Nami's team infiltrates Black Maria's brothel. As they run through the brothel, Nami's Clima Tact begins to move and then they meet Prometheus, who calls out to Big Mom.

Ulti and Page One are looking for Yamato around the castle. Ulti is tired, so she asks Page One to carry her on her back. Suddenly, Luffy appears before them.

Luffy and Ulti face ...

Chapter Summary by redon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık