Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen Kaido'ya dalan ekibe girebilir.En erken o nakavt olur ama kalıcı bi hasar bırakır Oden gibi.Güzel senaryo beğendim yapılsın bu

Marco neden geliyor, onu da anlamadım. Daha iki gün önce yaşadığı yerdekileri korumak istediğini ve bu yüzden gelemeyeceğini söylemişti. Ortada Weevil tehlikesi de vardı. Bu bilgi ışığında Weevil'in yakalandığını düşünebiliriz.
Marco Yakalanmışsa Neko ve Marco bu bilgiyi gazeteden okumuştur ve diğerleri hakkında da bilgi verebilirler. Mihawk, Hancock hatta Sabo. Ama bu bilgileri arc sonunda olaylar yatıştıktan sonra da verebilirler.

Fuji Mihawk'ı almaya gitti diye düşünüyordum ama belki de Weevil'i almaya gitmiştir.

Her şey doğru olsa bile, Koca Ana Korsanları niye şelaleden ülkeye girmeye çalışıyor, o kısım saçmalığını koruyor. Ülkeye giriş izni aldılar zaten, kapıdan niye girmiyorlar?
Kimse haber vermemiştir sadece gelmelerini bekliyorlardır. Sadece artık geldiklerinde saldırılmayacak güzel karşılanacaklar. BM korsanlarının hala hiç bir şeyden haberleri olmayabilir yani. Haberci göndermeyi umursamamış olabilirler. En azından öyle gözüküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık