Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu neye dayanarak söylüyorsun tam olarak mesela merak ettim? Zoro’nun sınırlarını, verebileceği zararı ve ekibe sağlayabileceği katkıyı tam olarak biliyor musun? Law’ın bu dövüşte meyvesi ile çok iyi support görevi göreceği doğru ama en büyük olay rakibe zarar vermektir. Zoro’nun da bunu yapabileceğini düşünüyorum ben mesela. Ayrıca Law’ın meyvesinin support olarak katkısını düşünürsek Law>Luffy+Kid+Zoro olur. Çünkü adamın meyvesi bu konu da çok iyi. Ama rakibi vurarak yamultma da Zoro gayet de paşalar gibi çok büyük katkı verebilir.
Zoro'yu Law'ın önüne koymak için, Kaido karşısında ancak dövüşün sonlarına doğru düşeceğini ve çok ağır hasar verip Kaido'yu Luffy'e paslayacağını falan düşünmen lazım.

967 çok daha fazla heyecan uyandırmıştı. İnternet ayağa kalkmıştı.
Zoronun Enma alması dağ kestiği
Garp Roger Rocks olayları
Yonko ve Roger ödülleri

Şu üçü twitteri ucurmustu. Dünyada 1. olmuştu hatta bir bölümde. Baya Zorocu hyplenmisti o bölüm twitterda

filonun veya germanın gelmesi lazım aslında hala bm tarafını tutacak karakterler yok.var mı lan yoksa pek hakim değilim bu lanet arca.

filonun veya germanın gelmesi lazım aslında hala bm tarafını tutacak karakterler yok.var mı lan yoksa pek hakim değilim bu lanet arca.
Tayfası loser olduğu için bir şekilde halledilir kalan Wb korsanları gelir, filo gelir vs ama BM'yi yenmelerine imkan yok. Onun için artık Garp mı gelir amiral mi gelir BM delirip kendinimi keser Kaido'yamı dalar bilemiyorum. BM'nin adadaki varlığı arcın kendisi kadar lanet bir şey

Tayfası loser olduğu için bir şekilde halledilir kalan Wb korsanları gelir, filo gelir vs ama BM'yi yenmelerine imkan yok. Onun için artık Garp mı gelir amiral mi gelir BM delirip kendinimi keser Kaido'yamı dalar bilemiyorum. BM'nin adadaki varlığı arcın kendisi kadar lanet bir şey
ejder meyveli smotie,şeker oğlan birde cinci vardı galiba kalburüstü.

Bigmomun tayfa çok boş. Yani bahane yok eğer ikinci kez düşüyorsa şelaleden bu gereksizlerdsn Bi halt olmaz.

İçlerinde Bi Kata, Cracker ve Oven dışında işe yarar karakter yok

Bigmomun tayfa çok boş. Yani bahane yok eğer ikinci kez düşüyorsa şelaleden bu gereksizlerdsn Bi halt olmaz.

İçlerinde Bi Kata, Cracker ve Oven dışında işe yarar karakter yok
Katakuri gelse o şelaleden nasıl düşecektiler Oda akıllı adam. Getirmedi Wano'ya. Bari Katakuri'nin de içine etmiyeyim diye.

Spoiler okumak bolumu okumaktan daha heyecanlı:alkis: dogrulanamayan bilgiler de dogru cikarsa tadindan yenmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık