Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
50 bölüm önce King'in yaptığı şeyi şimdi de Marco yapıyor. Şu BM korsanlarının şelaleden çektiği nedir arkadaş.

Eğer söylenenler gerçekse çok sevineceğim. Çünkü bıkmıştım artık her bölüm öncesinde Marco gelecek mi acaba geyiğinin yapılmasından. Gelsin de, kurtulalım.

Marco geliyor asın bayrakları asın.:D
Marco neden geliyor, onu da anlamadım. Daha iki gün önce yaşadığı yerdekileri korumak istediğini ve bu yüzden gelemeyeceğini söylemişti. Ortada Weevil tehlikesi de vardı. Bu bilgi ışığında Weevil'in yakalandığını düşünebiliriz.

Belki Big Mom elbisesini bu kadar uzun sürede giymesinin sebebi beden uymamasıdır? :) Sonuçta Kaido ile Orochi gibi vücut konusunda dengeyi yanlış dağıtmış kişi sayısı az Wano'da.

Marco neden geliyor, onu da anlamadım. Daha iki gün önce yaşadığı yerdekileri korumak istediğini ve bu yüzden gelemeyeceğini söylemişti. Ortada Weevil tehlikesi de vardı. Bu bilgi ışığında Weevil'in yakalandığını düşünebiliriz.
Weevil en son Marco'nun olduğu adada mıydı? Sanki benziyordu.

Dış dünyada işler hızlı gelişiyor sanki. Nekomamushi çoktan gelmesi gerekirdi o konuşmadan sonra ama daha gelemedi öte yandan Marco'ya haber ulaştı da sonradan yola çıktı ve hemen geldi öyle mi? Garip.

Shichibukailer cidden ters kelepçeyi yedi galiba. Weevil gibi yeni bir karakter bile kendini gösteremeden paket olduysa diğerleri için de durum hiç iç açıcı görünmüyor. Bir tek Mihawk kurtulduysa kurtulmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık