Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:flaugh:

Hahahaha Bak bir de şu var bu bölüm iyicene patlayan olay;
Abi Zoro’nun, Kaido’ya dalması imkansız serinin dinamiğine, mantığına, dengelere aykırı seriyi nasıl okuyorsunujsksaahshs

Geçen bölüm Apoo, Zoro ile Luffy’i tokatladığı yetmemiş gibi Bu bölüm dört novayı kovaladı. İçlerinden biri de geleceği görüyor. Aynen seri muazzam mantıklı aynen güç dengeleri falan önemli baya :hhh:
Geçen bölüm ne diyorlardı peki ? Luffy, Kid, Law yan yana çizildiği için Kaido'ya yürüyebilir ama Zolo ocak dışı :) Lan Oda'ya sahne siparişi yapsak Zoro'yu Luffy ve Kid'le birlikte çizmezdi :fool: Kapak üstüne kapak. 10.000 kapağa büyük ödül var az kaldı kazanacaklar :ehe:

Kayıtlara geçmesi dert değil. Oda hikayenin yazarı olduğuna göre o neyi nereye koyacağına karar vermiş ki Sanji'yi almamış. İstese Zoro'yu da almazdı değil mi? Çekerdi sınırı 200M'ye, Zoro'yu dışarda bırakır, diğer kaptanları da yukarı çekerdi.
Sen anlatmak istenene bak.
Zaman atlaması sonrası Sanji novalarla aşık atabileceğini göstermediği sürece, evet o ligin altında kalmıştır. İması bile yapılmadı kaç bölüm olmuş. Hala ağzını ayırıp genelev mi o diyen bir tipleme oldu çıktı.
Adamın zaafı bu napsın? 1. Günden beri öyle adam. Koskoca nova düz yolda yürüyemiyor diyor muyuz? Yonkonun bile zaafı var.

Bana sorarsan Sanji’nin nova olmaması dert değil. Olmasını da istemem. Sanji her türlü çoğunu aşacak zaten. Oda koskoca Arc ayırdı Sanji’ye ve karaktere daha çok anlam ve derinlik kattı. Bu ilgiyi Zoro ve Luffy hariç hiçbir nova alamayacak. Ben bunu önemserim kimin 100m ile sabody’ye vardığına değil.

ne zoroda ne kidin göğsünde çizik yok :) oda çizmeyi mi unuttu yoksa marco uyanış açıp uzaktan mı iyileştirdi acaba :)

Geçen bölüm ne diyorlardı peki ? Luffy, Kid, Law yan yana çizildiği için Kaido'ya yürüyebilir ama Zolo ocak dışı :) Lan Oda'ya sahne siparişi yapsak Zoro'yu Luffy ve Kid'le birlikte çizmezdi :fool: Kapak üstüne kapak. 10.000 kapağa büyük ödül var az kaldı kazanacaklar :ehe:
Hem de yan yananın kralını çizdi adamların tepkileri bile aynı. Neyse şimdi yan yana çizildiğine göre rahatlamıştır herkes artık. Sonuçta Yan yana çizilmek imza gibi bir şey sanırım :D :D

Apoo'yu Killer bile orta zorlukta yener muhtemelen ama böyle rezilliklerden ne anlıyor Oda bilmiyorum. Arada kafası gidiyor herhalde. Bi' salaklaşıyor. Wano'da daha sık ama bu durum. Yani düşünün ki Law 3 amirali kovalıyor falan. Böyle bir saçmalık. Özellikle son senelerde defaatle dediğim gibi şu seriyi şu saatten sonra Oda'dan daha iyi çizecek herhalde onlarca mangaka bulunur. Hatta keşke öyle olsaydı. Ana temaları söyle baba. Başkası çizsin gerisini. Çizemiyorsan söyle aga :artiz::mincika:
Bu bölümden sonra da mı Apoo ezik üçüncü sınıf.Ya ne desem bilemiyorum sana kendini şartlamışsın resmen.Adam Kid'e kafa tutuyor işte gerisi önemsiz.

Üçünün birden kaçması tabii biraz senaryo olmuş.Ama göz ardı edilebilir.Tüm ordudan kaçtıkları düşünülerek.Resimlere göz attım ama o mekanda sadece Apoo olmaması lazım.Aynı anda birçok tehlikeli şeyle uğraşmamak için uzaklaşmaları mantıklı.

Silinmiş Üye

Luffy ve Kid'in kral hakisi var.O çer çöp tehlikle oluşturmamalı.Bence Oda o kaçışı yediremedi hikayeye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık