Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Sanji'nin Nova sayılmama sebebi daha önce ödülünün artmaması sebebiyledir. 100 m. barajdı ve tayfadan 1 ödül gerideydi yalnış hatırlamıyorsam Sanji. Baktığımızda şu anda ödül olarak Nova düzeyinde hatta bazılarından daha fazla bile olabilir. Hem de Suit öncesi. Bege'nin Kaptan olarak bile sahip olduğu ödül ortada. Sanji'den üstün olduklarına emin olduğum kişiler sadece Luffy, Kid, Law ve Zoro diğerleri tartışmaya açık bence.
Kidd inde bişyini görmedik daha oda Apoodan kaçtı.

Bence Sanji'nin Nova sayılmama sebebi daha önce ödülünün artmaması sebebiyledir. 100 m. barajdı ve tayfadan 1 ödül gerideydi yalnış hatırlamıyorsam Sanji. Baktığımızda şu anda ödül olarak Nova düzeyinde hatta bazılarından daha fazla bile olabilir. Hem de Suit öncesi. Bege'nin Kaptan olarak bile sahip olduğu ödül ortada. Sanji'den üstün olduklarına emin olduğum kişiler sadece Luffy, Kid, Law ve Zoro diğerleri tartışmaya açık bence.
Zoro'nun Luffy dışında tayfadan ilk ödül almasının nedeni Alabasta arc'ta tanınan bir rakiple vs atmasıdır. Daz bones tanınan biri olmasaydı ödül alabilir miydi? eğer alır derseniz diğer tayfa üyelerininde alması gerekti. Bon Kurei'de güçlü biriydi Daz Bones ile aşık atabiliyordu adam. bu arada bu yazıyı seni desteklemek için yazdım. :D

Zoro'nun Luffy dışında tayfadan ilk ödül almasının nedeni Alabasta arc'ta tanınan bir korsanla vs atması Daz bones tanınan biri olmasaydı ödül alabilir miydi? eğer alır derseniz diğer tayfa üyelerininde alması gerekti. Bon Kurei'de güçlü biriydi Daz Bones ile aşık atabiliyordu adam. bu arada bu yazıyı seni desteklemek için yazdım. :D
Zoro'nun daha güçlü olduğunu düşünmemin ödül ile alakası yok. Karakterlerin sunumu ile alakalı. Bana göre Zoro her zaman bir tık önde olacak.

Kidd inde bişyini görmedik daha oda Apoodan kaçtı.
Law ve Kid, Luffy klasmanında gösteriliyor hep. Hem Sabaody'de hem de 2'ye sonra ödülleri çok yakındı. Ben Kid'i Zoro'dan da güçlü görüyorum. Arc sonundaki durum fikrimi değiştirebilir tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık