Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bunlar uzaktan çamuru farkedenler. Sanji'nin varlığını da az çok sezerler. Ben tehlikeli değildir demem ama Apoo'nun gücü çok daha tehlikeli, ben buna karşıyım.
Uzaktan birisini farketmek ile aynı şey değil diyorum ben de sana.Sanji'nin gücü çok daha tehlikeli burası net.Teach gibi bir adam sağ koluna görünmezlik yediriyor.Şeytan meyvesini didik didik etmiş bir adam görünmezlik meyvesi gibi bir meyveyi en güçlü adamına neden yedirsin aksi halde.

Orasına pek dikkat etmedim.Apoo zaten über adam değil klasik haftalık şişirilme gene.Apoo'dan kaçan adamlardan belki bir ihtimal Killer daha zayıftır.Ki onu da sanmıyorum adam zayıf yönünü biliyor baya baya.
Yok ya ben farkındayım şu an Oda klasik kafasını eseni yapıyor. Yoksa bizimkiler çok net gömer Apoo’yu :D
Kaçmasaladı delikanlı gibi çarpışsalardı kim dedi onlara kaçın diye Apooya güçleri yetmediki kaçtılar.
Bence de güçleri yetmedi reyiz. Ben senin tarafındayım sakin ol...

Uzaktan birisini farketmek ile aynı şey değil diyorum ben de sana.Sanji'nin gücü çok daha tehlikeli burası net.Teach gibi bir adam sağ koluna görünmezlik yediriyor.Şeytan meyvesini didik didik etmiş bir adam görünmezlik meyvesi gibi bir meyveyi en güçlü adamına neden yedirsin aksi halde.
Görünmezlik anca Rayleigh seviyesi gözlemle durdurulabilir bence, öyle ben gözlem öğrendim görünmezlik neymiş felan olmaz.

Bu arada Sanji çoğu Nova'yı tokatlar.Çok salak bi giysi giyiyor Oda niye öyle tasarlamış bilmem ama güçlü aynı zamanda
11 novadan 6 sı çoğu oluyor. Bana Sanjinin yeneceği 6 kişiyi Korsanfanda sıralayacak 10 kişi çıkmaz. Luffy Kid Zoro Bonny Urouge Hawkins X Drake bunları kafadan yenemez. Bak bunlar kazanır demiyorum. Bunları yenemez. Diğerlerini de yense üst zorlukla yener. Belki onlara da yenilir. Supernova katili Apoo'yu hiç söylemiyorum zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık