Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco rahat olmasada alır King i.Bu sayede ciddi bir güç faktörü elenmiş olur Kaido tarafında.Big Mom ın tayfada gitti.Oda yavaştan zayıflatıyor Kaido tarafını.Mantıklı olanı buydu sonuçta.Şimdi hala Big Mom gibi büyük bir problem var.Oda %100 devre dışı olacaktır.

Valla king koka canavarı çıkacak gibi duruyor. Bir de sürekli alevi varsa, marco sürekli yenilenmek zorunda kalacağından limitine ulaşır hızlıca. Kingin bir de kılıç ustalığı var gibi.
Bence tayfa genel olarak b. haki canavarı çıkacak. Ben King'in kılıcının siyah çıkabileceğini düşünüyorum. Nasıl ki Kata'da ender bir k. haki gösterdi, King'te de ender bir b. haki çıkabilir.

King vs Marco olacağını da sanmam. Marco hem tanklasın, hem de iyileştirsin diye konulmuş bir karakter. Aksi takdirde tek yemeyen iki yer, iş gene biter. Kısacası, Kaido için geldiğine eminim. King, Zoro'nun olacak.

Silinmiş Üye

king vs marco ben de bekliyorum.Bu dövüş olursa iki tarafta sonuna kadar kendini zorlar bence.Eşit ve keyifli bir dövüş okuruz/izleriz.

Seride iki denk seviyedeki yaşı aşmış elemanlar hep günler boyu savaşmışlar. Çok fazla örneği var devam etmiyor bu kapışmalar.
Luffy vs wcl başı cracker bile giderdi uzun uzadıya mesela.
Bunun dışında Marco, King gibi elemanlar bir amirali 2 gün tutabilirler dövüşebilirler bence. Yani birbirleriyle kapışmaları çok uzun sürer gibi geliyor.
Kingi indiren Marco olmayacak yazdım buraya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık