Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir saniye o gemide Bm yok galiba. İyide o zaman düştükleri durum normal gayet. Smothie baya pasif kalmış bir tek o suçlanabilir ama oda uçamıyor sanırım
Koca ana olmasa bile bunlar yonko tayfası.Böyle bir duruma düşmeleri çok saçma.Yonko tayfası dediğin şelaleden düşmez yani.

Bu Zoro, ne bir yonkou gördü ne bir yonkou komutanı. Daha uçan 6'lı gibilerden birisine bile denk gelmedi. Shanksi bile görmedi. Anca Ace'i gördü. Ha bir de Teach'i. O zaman da Teach yonkou değildi.

Silinmiş Üye

Şeker bro(Perosperoo) beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı.

Hayırdır ne atar yapıyorsun :hhh: fikrime katılmıyorsan katılmıyorum der cikarsin.Nasi konusacagimi senden mi ogrenecegim
Atar mı? Ne atarı? Yanlıştı, yanlışlığını belirttim. Nasıl konuşacağını öğrenmek olarak algıladıysan o senin alınganlığın.

Ekleme: Bak burada da atar yok aslında.

Koca imparator tayfası uçan birini denizde görünce bu hale mi gelecek?
Bunun mantıklı yanı yok.

King ve Marco bunları açık denizde bile batırır.
Şelaleden yukarı çıkan bir gemi Balıklar olmasa diki çıkma şansı yok. Yani düşmeye çok meyilli Marco veya King'in tekmesine zaten gemi direkt arka tarafa yıkılıyor. Yani uçan bir kuştan yedikleri beklenmedik bir saldırıya reaksiyon gösterememelerinde çok anormal bir durum yok bence.

Zaten Katakuri geleceği gördüğünden dikkat yeteneklerini kaybetmişler. Çünkü adamların ihtiyacı olmuyor.

Üye silindi 1004

Bu Zoro, ne bir yonkou gördü ne bir yonkou komutanı. Daha uçan 6'lı gibilerden birisine bile denk gelmedi. Shanksi bile görmedi. Anca Ace'i gördü. Ha bir de Teach'i. O zaman da Teach yonkou değildi.
Oda farkında Zoro eğer bunlardan birine denk gelse çok fena balonlarını patlatacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık