Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen uçan altılıdan kimi indirecek benim için bölümün en ilginç detayı o.

Acaba bu Queen için çöküşün başlangıcı mı olacak yoksa cidden birini patates edip ezecek mi.
P1'i düşündürüyor. Çünkü zaten büyük ihtimalle Sanji'den küsküyü yedi. Pek bir esprisi kalmadı. Öte yandan da Drake aklıma geliyor. Çünkü Queen'in yeri için ilk o teklif edilmişti. Ayrıca denizcilerle olan irtibatınnedeniyle arc sonu bizinkilerin kaçışı için büyük engel. Queen istemeden(!) de olsa bizimkilere yardımcı olacak olabilir. Sasaki ve Who'dan en az biri zaten Jack veya King'den küsküyü yiyecek gibi. Maria ise çok alakasız geldi bana.

Apoo'nun önüne atacaksın birini tanklayacak o zaman Law kadar iş görür, büyük ihtimalle yakın dövüşte zayıftır.Kalıcı hasar da yok gibi gözüküyor Luffy'de.Olması gerektiği gibi görünüyor ne çok güçlü ne çok güçsüz.Tabi sonuçta bir nova ve kaptan artık küçük görülmez diye umuyorum.Queen Drake'e sararsa bahane olur ittifağın tarafına geçmesi için.

Apoo'yu iyice uçurmadan evvel bu bölüm onun yerine Law'ın tanıtıldığını ilk defa bu kadar ön plana çıkartıldığını ve bizimkileri bu embesil hallerinde yakaladığını düşünün. Law neler yapardı? Apoo'nun çapı o zaman ortaya çıkıyor.

Zoro, Kaido karşısına çıkmadan yaralanmamız gerekiyor dediyse garanti yaralanacağı bir dövüşe girer. En azından bana öyle geliyor. Who yakın zamanda damlayacak mı acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık