Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladım yani yeni çıktığı için epey küçük bir grup tarafından bilinirken sızdırılıyorsa kimin sızdırdığını bulmak zor olmuyordur. Acaba ne kadar ceza aldılar?
Teşekkür ederim.
Aldığı cezayı bilmiyorum, ancak o dönemde spoiler bile yoktu. direkt bölüm geliyordu.

Queen'in adamlarının King'in sözünü dinlememesi kadar doğal birşey yok.Hemen karaktere pay çıkarmışsınız.King ve Queen birbirlerine atar gider yapıyordu arada rekabet vardı.Adamları mı King'i dinleyecek ? Kaldı ki Queen ölse de yerine geçsek diye bekliyorlar ona bile sadakat yok.Tam kurtlar sofrası olmuş kısacası.

Aldığı cezayı bilmiyorum, ancak o dönemde spoiler bile yoktu. direkt bölüm geliyordu.
Bölüm çıkmadan 2 gün önce verilen spoiler ile 2 hafta önceden verilen spoiler arasında ne fark var?
Ceza alınacaksa ikisine de alınmalı sonuçta piyasaya sürülmeden korsan bir şekilde paylaşılıyor.Bu kadar ciddiye alınması enterasan geldi.

Gücün en önemli olduğu düşünülen tayfada King'in kendisinden daha düşük rütbedeki iki adamı çağırmak için Kaido ismini kullanması düşündürüyor.
978 de queene de saygı duymadıklarını görmuştuk yani olay king değil
Bu tayfa da rekabet ön planda benim anladığim yani saygı sevgi yok
O zaman tayfada yikimcinin bir özelliği yok.Adama resmen sen kimsin çekmişler.

Luffy de WB'nin gözü önünde ona "Sen değil ben kral olacağım" diyip "Ne istersem onu yapıp Ace'i kurtaracağım." şeklinde devam etmişti koskoca WB ile ilk karşılaştığında. Bu WB'yi daha güçsüz mü yapıyor? Adamların hedefi belli ve o hedefe yakın olan kişilerin düşmesini veya yoldan çıkmasını isteyip asi davranmaları normal.
Alakasız bir konudan örnek vermişsin.

O zaman tayfada yikimcinin bir özelliği yok.Adama resmen sen kimsin çekmişler.

Alakasız bir konudan örnek vermişsin.
Jack'in tırstığı King'in bunlara köpek çekmesi lazım normalde.Ya Sasaki ile Who gerçekten güçlü herhalde ya da all starlar beklenen kadar üstün değil bunlardan xd.En fazla güce saygı duyulan tayfanın bu olması lazım aslında bide :D

Bölüm çıkmadan 2 gün önce verilen spoiler ile 2 hafta önceden verilen spoiler arasında ne fark var?
Ceza alınacaksa ikisine de alınmalı sonuçta piyasaya sürülmeden korsan bir şekilde paylaşılıyor.Bu kadar ciddiye alınması enterasan geldi.
Bölüm çıkmadan 2 gün önce bir çok kanaldan bir çok noktaya ulaşmış oluyor ama 2 hafta önce sızan bölüm kaynağa yani Oda'ya epey yakın bir yerden sızmış oluyor.

Adamlar All Stars'a göz dikmiş King'e geri vites yapsa King ile Queen arasında dağlar kadar fark var intibası oluşurdu. Böyle güzel.

Queen'in adamlarının King'in sözünü dinlememesi kadar doğal birşey yok.Hemen karaktere pay çıkarmışsınız.King ve Queen birbirlerine atar gider yapıyordu arada rekabet vardı.Adamları mı King'i dinleyecek ? Kaldı ki Queen ölse de yerine geçsek diye bekliyorlar ona bile sadakat yok.Tam kurtlar sofrası olmuş kısacası.
Kaido'yu niye dinliyorlar? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık