Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ara vere vere Oda nın lakabı "aracı Oda" olacak anasını satayım bu gidişle . Bu haftada gır gır şamata var anlaşılan mangada ...heralde savaş sonbaharda başlar.:artiz:

Şu Oden için ıkınma demek bile az geliyor bana nedense. TDK acilen “ıkınmak” kelimesinin bir üst modelini çıkarmalı.
Sıvama kavramı da olmuyor çünkü sıvamak için önce başarılı bir şekilde gerçekleştirip sonradan bozmak gerekiyor. Oden ise baştan da olmadı sonradan da olmadı. Oda ıkınmayla kalmış yani. Ne güzel Oden’i unutmuştum moralim bozuldu:/
Wını'nın kıpılırını ıçıcım. Aç anasını satayım ne olacaksa sanki. Emperyalist hükümetin köpeği olmayı bu kadar çok istiyormuş demek ki xd

@RedTeroR
Çok düşününce de iyi olmuyor. Sonra ortaya Çöpden gibi garabetler çıkıyor. :S

:ehe:

Bahsettiğim şey tam olarak buydu işte.. Eyvallah Kuroro'cum. :rolleyes:
Bunu kimse inkar edemez zaten. Seride çok ağır bir rol biçilmiş adama. Ama adam tanıtıldığı ilk sayı neydiyse öldüğü ana kadar da aynı adamdı. Karşısında duran Kanjuro ve Orochi’ye bile yeri gelince hak veremeden geçemiyorsun. Bir sürü hatası var ve bencilliğini kimse görmezden gelemez. Kata gibi tasarımı tutunca karakter gelişiminin hazırlandığı kazana ‘suyundan da koy’ kafasıyla ‘adamlığa’ dair her şeyin bocalandığı bir çocuk adamla bir tutamam. Milleti arkasından jelibonla avlayan adam şövalyeye dönüştü la birden.

Balon adında savunması olan kast ediyorum, hemi de şişikken patladı ahdasa. Fıs diye söndü. Hani böyle balonu salarsın havada uçar rasgele sonra bir yere iner ya. Ha öyle indi. Öyle bir patladı ki gürültüden hakisi uyandı :D
Seninkisi ishal olup da hani eve yardira yardira giden kişiler olur da tam eve geldiğinde kapıda salı verir altına. Öyle saldı işte. Beklediniz beklediniz Wano'ya kadar tam olacaktı ama olmadı...:D

Tüm kek arc da tayfayı çıkarıcam diye Bm'yi degişik hallere sokmasaydı Wano ile kıyaslamazdım bile.

Kaç bölüm oldu 0 savaş nerdeyse, biz bu arc'dan ne bekliyoduk ne bulduk. Kaido'nun içine ettin Oden'i yücelticem diye. Müthiş altyapıyla gelen, harika adamı klasik kötü adama çevirdin, Şu adada Luffy hariç Kaido'ya kimse çizik dahi atamaz, sen birde bunu indirtirsen balık adam arc'ı bunun yanında elmas kalır.

3 bölümdür boş yapıyon, rekabet oluşturuyon gelgelim 2 kare vs çizmeden atlıyon zaten. Soda

Aynı senin gibi düşünüyorum ama, yani en azından öyle forumdaki gibi bariz üstünlük olduğunu düşünmüyorum komutanlar arasında yine ama, Kaido`dan tek yiyen 5. imparator var onu napcaz?
"5. İmparator" ilgi çekici bir haber başlığı olarak kullanılmış. İmparator olduğundan ziyade, yükselişte olan genç bir korsana dikkat çekebilmek için yazılmış bir başlık

Tek yemek konusunda gelirsek;
19 yaşında birinin 60 küsür yaşındaki efsane korsanlardan birinden tek yemesinden bence doğal olması gayet normal.

Reverie'de zaten Garp ve diğer denizciler yemek yerken,Garp'a Luffy'nin yükselişinden bahsedip etkili biri olduğu söylerler. Fakat Garp güler ve onun hala acemi olduğunu söyler. Benim fikrimde o yönde, bence bir timeskip daha lazım, hem fiziki olarak Luffy'nin güncellenmesi gerektiğini de düşünmekteyim.Biraz daha hacim kazanması lazım, en azından Zoro gibi.

"5. İmparator" ilgi çekici bir haber başlığı olarak kullanılmış. İmparator olduğundan ziyade, yükselişte olan genç bir korsana dikkat çekebilmek için yazılmış bir başlık

Tek yemek konusunda gelirsek;
19 yaşında birinin 60 küsür yaşındaki efsane korsanlardan birinden tek yemesinden bence doğal olması gayet normal.

Reverie'de zaten Garp ve diğer denizciler yemek yerken,Garp'a Luffy'nin yükselişinden bahsedip etkili biri olduğu söylerler. Fakat Garp güler ve onun hala acemi olduğunu söyler. Benim fikrimde o yönde, bence bir timeskip daha lazım, hem fiziki olarak Luffy'nin güncellenmesi gerektiğini de düşünmekteyim.Biraz daha hacim kazanması lazım, en azından Zoro gibi.
Yanlış anlama ben de senin gibi düşünüyorum. Oda'nın sağının solunun belli olmayacağını vurgulamak için dedim onu. Kurgu için her an bi karakter manipülasyona uğrayabilir, verilen algısı çizilebilir, değişebilir vs. Mevzu bu.

Oden hayalini gerçekleştirmek için üzerinde kara bulutlar toplanan ülkesine sırtını dönen, can dostlarına haber vermeden bir gece ansızın ülkesini terk eden ve eski kaptanına söz verdiği halde asla ona geri dönmeyen bir abimizdi. Biz onu hatalarıyla sevdik. Oden’e yaptığı abartılı çaba ölümü olabilir bir tek ama One Piece’in altın çocuğuna da öyle bir son yakışırdı.

Katakuri ise 5 sayı önce emekçi aşçı abilerimizi gözlerinin yaşına bakmadan biçip katlederken birden Luffy karşısında korsan olduğunu unutup şövalye onuruna sahip bir adam haline geliyor. Ana karaktere yaranmak için gelip annemi dövecek misin diye bile soruyor. Oysa Queen bu arkadaşın yakındığı annesi Big Mom’a kafayı gömüp o iğrenç diktatöre ters kelepçeyi takan bir abimiz. Karizma diye buna derim.
açıkçası bende katakuriyi hep gereksiz abartı olarak düşünüyorum. İleriyi görme muhabbeti hariç, mahallemizin büyük abisini ya sağ ya sol çizebilirdi ne karasakal ne rob lucci ne de croco oldu hoş olması da gerekmiyor ama ortada bi yerde kaldı, veya oda tam ortaya yakıştırtamadı. Luffyle dövüşü cracker den sıkıcıydı bana göre Cracker plus işte, smoothie bile daha karizma. Laboon veya kabuto böceği bile daha iyi .Wcı diğer karakterlerde öyle odanın en zor zamanlarıydı zaar. Gerçi kaido tayfa hep hayvan ama farklı karakterler var bi nebze olsun.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık