Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dejavu yaşıyoruz gene Luffy kafasına göre takılıyor,gene gereksiz ergen sinirlenmesini sergiliyor,gene Zoro kayboluyor,gene Sanji namiye yazma moduna giriyor...Bu böyle gidecek her arc yaşadık yaşamaya da devam edeceğiz sıkılmıyorum bile artık bu diyalogları görünce diğer sayfaya geçiyorum hemen.Mangakanın imzası gibi bir şey bu artık bunu kafasına esince tekrar tekrar yapıyor.

Dejavu yaşıyoruz gene Luffy kafasına göre takılıyor,gene gereksiz ergen sinirlenmesini sergiliyor,gene Zoro kayboluyor,gene Sanji namiye yazma moduna giriyor...Bu böyle gidecek her arc yaşadık yaşamaya da devam edeceğiz sıkılmıyorum bile artık bu diyalogları görünce diğer sayfaya geçiyorum hemen.Mangakanın imzası gibi bir şey bu artık bunu kafasına esince tekrar tekrar yapıyor.
Aga haklısın da 2 hafta bekledikten sonra üçünü de bir arada yapmazsın be hiç mi acıması yok şu adamın, okurlara

Üye silindi 1004

İmzalık tamam iyi güzel ama, eskiden Zoro kaybolunca hikaye ciddi anlamda desteği oluyordu. Mesela Sabaody'de kaybolduğu zaman hikayeye ve Oda'nın vurgu yapmak istediği yere katkısı vardı. Hiyori, kılıç muhabbetleri bomboştu boşa kayboldu. Şimdi yine yok etti. Çünkü karakterlere yetişemiyor artık çok karakter var. Zoro'yu tatile yolluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık