Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm sana özel canım:
https://manga4life.com/read-online/One-Piece-chapter-811.html
Daha bi' çok bölüm var, atayım mı istersen? :)
Yani insan bu kadar kör olabilir. Bayılmış Wanda'yı durdurdu diye önder oluyor herhalde.

Alooooooo bir önceki bölümün adı kıvırcık Şapka korsanları, portakal şapka korsanları değil. Sanji sen kal geride bekle Chopper benle gel, Brook Nami'yi koru diye iş bölümü yapıyor. Usopp Zou'da korktuğu şçin Sanjileri alıp gidelim diyor Namileri alıp gidelim demiyor.

Vallahi sen iflah olmazsın. Haterlığın bu kadarı. 810. Bölümün ismini bana açıklamaktan itinayla korkup kaçıyorsun. Bir kere adını ağzına almadın o bölümün. Koskoca bir WHI arcının. Anca Nami rotacı diye onu soru sordukları sahnelerle kendini tatmin et.

Sanji ve Robin'in olayı kavraması gözümden kaçmadı.Sanji cidden zeki o yüzden bu kadar tepki gösterildi yaptıklarına.Kafa zehir ama işte ona göre hareket etmediği için.

Robin gibi rasyonel birinin de gemiyi hayaletler batırdı diye inanması çok garip Oda ne yapıyorsun valla Robin de dengesiz.

Usopp aslında kuşa isabet ettirecekti ama orada mangaka görüşünün kapandığını vurgulamak istemiş mürekkep bulutu yüzünden.Yoksa Usopp biliyorsunuz vururdu orada.

Çünkü gözcülüğü beceremiyor :D Spor yapıp uyuyor. Bu yüzden carrot gelsin diyorum. Zoronun gözcülük yapıp uyuya kaldığı sahneler var seride. Bu yüzden de namiden fırça yiyor. Bunlar küçük ayrıntılar. Ancak zoro fanları fark eder. Bak şu videoda da yukarıda spor yapıyor. O sırada bir şey olsa fark eder tayfayı uyarır. Videonun sonuna doğru aşağı iniyor.

Tamam işte bende onu diyorum,Bir işe yarasın diye gözcülük yap diyorlar.Adamın burnunda ki köpük yanlışlıkla patlayacakdaa gözcülük yapacak :D Düz yolda yürüyemiyor len..Sen bu gemide olsan bu adama benim yardımcı kaptanım der misin? Ben demem kardeş :D

Yani insan bu kadar kör olabilir. Bayılmış Wanda'yı durdurdu diye önder oluyor herhalde.

Alooooooo bir önceki bölümün adı kıvırcık Şapka korsanları, portakal şapka korsanları değil. Sanji sen kal geride bekle Chopper benle gel, Brook Nami'yi koru diye iş bölümü yapıyor. Usopp Zou'da korktuğu şçin Sanjileri alıp gidelim diyor Namileri alıp gidelim demiyor.

Vallahi sen iflah olmazsın. Haterlığın bu kadarı. 810. Bölümün ismini bana açıklamaktan itinayla korkup kaçıyorsun. Bir kere adını ağzına almadın o bölümün. Koskoca bir WHI arcının. Anca Nami rotacı diye onu soru sordukları sahnelerle kendini tatmin et.
Korkup kaçıyor muyum? Şu bölümleri okuyup da herkesin Nami'nin eline baktığını görmeyen ya kördür, ya samimiyetsiz, ya da ağır fandır.
Şimdi sen böyle iflah olmazsın falan dersen ben de pisleşirim ortam kirlenir canım.

Korkup kaçıyor muyum? Şu bölümleri okuyup da herkesin Nami'nin eline baktığını görmeyen ya kördür, ya samimiyetsiz, ya da ağır fandır.
Şimdi sen böyle iflah olmazsın falan dersen ben de pisleşirim ortam kirlenir canım.
Luffy ve Zoro varken de Nami'nin eline bakıyorlar aslında.Sadece Luffy yokken Zoro'nun sözünü dinliyorlar önemli kararlarda ama olağan şeylerde halen Nami çekip çevirmeye devam ediyor.Tayfanın annesi gibi işlev görüyor katılıyorum.Robin kendini geri çekiyor yada ses etmiyor karışmıyor fakat Nami öyle değil.İlk fikir belirtip yön veren genelde o oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık