Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zOda'nın suçu? Karakterleri eğip bükmek de üstüne yok ki bu adam daha Dressrosa'da Luffy'nin Fuji kapışmasından sonra sıra bende deyip heyecanlı şekilde klıcına sarılmış bir şekilde koi amiral yapıyordu şimdi.... (Bir dakika lan Zoro'yu mu savundum ben abovv)
Ne kadar gömsek de seviyoruz sanırım Marimoyu:oops:

Şöyle bakıyorum ben olaya; tabi gönül isterdi ki Zoro da bir gemi kessin ama Oda’nın göstermek istediği şey şuydu sanırım; Hani bu üçlü ittifak yaptı dur hemen bunları 2y önceki gibi göstereyim dedi. Zira G4 falan açtı Luffy saçma bir şekilde. Denjiro da kimliğini açıklarken havalı olsun istedi.
Ben hala Zoro’nun ön plana çıkacağına inanıyorum sıkıntı yok o konuda :D
bushidocum bu kadar beklenti sağlığına zarar seni düşündüğümden diyorum bak. :D:D:D

Son paneldeki kinemona baktikca gulesim geliyor arkadas hele o denjiroyu hic bozmayip aynen demesi kirdi beni :alkis:
Bu arada gercekten orda law varken kimsenin kilini kipirdatip kendini yormasina gerek yoktu adamin en etkili olucagi yerlerden biri saniyeler icinde gemileri denizin dibine gonderebilir julyen dograyabilir ucgen biciminde birbirine takabilir tamamen hayal gucune kalmis. Kanjuronun neden sinir yaptigina takilanlar olmus adam 1 bolum once kendi soyledi ben bir kurozumiyim diye hicbir kurozumi kozukiler galip gelsin istemez boyle koca kafali bunlar iste .
Umarim yonkolardan once herkes kendine denk bir rakip bulurda guzel vs ler okuruz gercekten alabasta ve enies lobbyden beri bu keyiften mahrum kaldik.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık