Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle, karakterlere gerekli özeni gösteremiyor sayı arttıkça, pek çok olayın of panel geçeceğinden neredeyse eminim.
Kısacası Oda bu işi bilmiyor. Sadece okuyucuyu 20 bölüme 1 iyi bölüm çıkarınca "ooooo süper laaaağğğn" demeye alıştırmış o kadar. Biz de okuyoruz. Hani bir şeyi sürekli yaparsan çoğu zaman kıymeti olmaz ama arada bir yaparsan kıymetli olur ya... Heh işte insan psikolojisine oynuyor herif :)

Elinde bu kadar sağlam malzeme olup da bu işi Oda'dan daha iyi yapacak 8-10 tane yazar çıkar tahmin ediyorum. Çoğu zaman bu malzemeleri değerlendiremeyişine ve bu malzemelerin ziyan olmasına üzülüyorum. Başka bir şeye değil. Şu manga geçmiş ve gelecek dahil tarihin en iyi mangası olabilirdi.

Kısacası Oda bu işi bilmiyor. Sadece okuyucuyu 20 bölüme 1 iyi bölüm çıkarınca "ooooo süper laaaağğğn" demeye alıştırmış o kadar. Biz de okuyoruz. Hani bir şeyi sürekli yaparsan çoğu zaman kıymeti olmaz ama arada bir yaparsan kıymetli olur ya... Heh işte insan psikolojisine oynuyor herif :)

Elinde bu kadar sağlam malzeme olup da bu işi Oda'dan daha iyi yapacak 8-10 tane yazar çıkar tahmin ediyorum. Çoğu zaman bu malzemeleri değerlendiremeyişine ve bu malzemelerin ziyan olmasına üzülüyorum. Başka bir şeye değil. Şu manga geçmiş ve gelecek dahil tarihin en iyi mangası olabilirdi.
Kek arcla birlikte bende bir şeyler koptu Op'a dair, daha da toparlayamadım, böyle giderse bırakacağım zaten. Ne beklentilerle okuyorsun, sana neler sunuyor, saçmalık!

Kek arcla birlikte bende bir şeyler koptu Op'a dair, daha da toparlayamadım, böyle giderse bırakacağım zaten. Ne beklentilerle okuyorsun, sana neler sunuyor, saçmalık!
Bende 2 yıl sonrasında full koptu da bakma. İki yıl önceki mangayla şimdiki arasında dağlar kadar fark var. Sanki 2 farklı mangaymış gibi.. İki yıl sonrası tayfa bağı/beraberliği, o arkadaş/ekip kavramı bozuldu. Öyle olunca manganın çekiciliği baya baya bir azaldı. Baksana bizimkilerin bir arada olduğu en son zaman 7 yıl önceymiş. Allah cezanı versin Oda. O kadar ayrı kalacak ne vardı ? Sanki herkes kendi yolunda sanki herkes kendi hayalini kovalıyor. Hee sorsan "Löffi korsan kral olacak bebedir" diyor herkes ama lafta kalıyor böyle şeyler. Yapay, yapmacık kalıyor. Bu arctan sonra beklediğim şeyler olmazsa iyice soğurum ben de..

2y öncesi geçen dönem mangada animeside mükemmeldi.Dostluk azim komedi öğeleri yeri geldimi gözünden yaş getiren duygusallık herşey vardı.Hikaye örgüsü çok iyiydi.Bölümler aşırı doluydu.2y sonrası bunların hiçbiri kalmadı.Üzerine bonus olarakta ne güç dengesi kaldı ne birşey.Şimdi gene diyenler olacaktır o zaman ne kasıyorsun bırak zaten parada vermiyorsun diye söylenende olacaktır.Olay yılların verdiği artık alışkanlık oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık