Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King’i yendikten sonra hazır olacak büyük başkan. Raaaaad ol.
luffy'nin gücü kata'ya zor yetti hatta kata üstündü ıkına ıkına katayı yem etti. Zoro 1-1 de king gibi yonkou baş adamlarından birini alması zor bence. Benim tahminin 2-1 bekleyin. Oda eğer şuan aldırırsa king'i büyük sıvar bence. Kaldıki vs.Lee belirgin değil kim kimle savaşacak sadece tahmin.

Zoro vs kaido için çok erken. Olursa eğer kaido'nun ne kadar güçlü olduğunu tekrar vurgulamak için olur bu. Tıpkı odenin tek başına roger'a saldırması ve devamında beyazsakalın dövüşe devam etmesi gibi. Tahminimce ciddi bir mücadeleye girmeyecektir kaido veya mom ile.

Yalnız şöyle de bir durum da var burası wano. Zoro'nun memleketi ve burada iz bırakması gerektiğini de düşünüyorum. Kılıçlar, ryuma falan bir sürü muhabbete dahil oluyor halihazırda. Onun için zoro'nun savaşı biraz hassas bir konu.

Sıfırlanmak için fazla kuvvetli bir ifade o. Sırf "Rocinante pek anlamaz" diyerek üstünü kapatmak için böyle bir şey ortaya atılıp okurun kafası karıştırılır mı sence? Kaldı ki direkt bu misyonu belirtmese de benzer imalarda bulunan karakterler de var.
Corazon anlamaz demiyor. " Emin olduğum tek şey Corazon'un hiçbir şey bilmediğidir." diyor. Sıfırlamak oluyor bu.

Benzer imalarda başka hangi karakter var? İlk Corazon söyledi. Onun üzerine Law hatırlayıp durdu. D. en çok Law ile gündeme gelmişken yani. :D

luffy'nin gücü kata'ya zor yetti hatta kata üstündü ıkına ıkına katayı yem etti. Zoro 1-1 de king gibi yonkou baş adamlarından birini alması zor bence. Benim tahminin 2-1 bekleyin. Oda eğer şuan aldırırsa king'i büyük sıvar bence. Kaldıki vs.Lee belirgin değil kim kimle savaşacak sadece tahmin.
Dediğin gibi düşünmek istiyorum ama zoro fanlığım bunu elimden alıyor :) onun için 1v1 bekliyorum :) ve olacak gibi hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık