Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyoshiro hem denjiro bide hırsız çocukmuş galiba, hyoriyi bulup komutasaki diye yetiştirmiş. Sanji vs Kyoshiro hayal oldu tüh be neyse Kingle kapışır.

Üye silindi 5781

FB'nin devam etmesine deli sevindim.
Perdenin kapanma ihtimali arttı.
Direkt FB'yi bitirseydi ve su an Luffylere donseydik perde kolay kolay kapanmazdı.

Bu bölüm ile beraber Luffy'yi görmeme süresinin de rekoru kırılmış oldu. Gerçeği Pazar gunki bolum iptal olunca da bu belliydi de şu an tescillendi.

Luffy'yi tamı tamına 4 AY 17 GÜNDÜR görmüyoruz.

FB'nin devam etmesine deli sevindim.
Perdenin kapanma ihtimali arttı.
Direkt FB'yi bitirseydi ve su an Luffylere donseydik perde kolay kolay kapanmazdı.

Bu bölüm ile beraber Luffy'yi görmeme süresinin de rekoru kırılmış oldu. Gerçeği Pazar gunki bolum iptal olunca da bu belliydi de şu an tescillendi.

Luffy'yi tamı tamına 4 AY 17 GÜNDÜR görmüyoruz.
4 aydır hiçbir sahnede maymun çizilmedi mi ?

Tarihin en iyi flashbacki bu sayıda da devam etmiş. Mükemmel. Kyoshiro a.k.a Denjiro diye boşa demedik. Yalnız ben bu gizemi son savaş sırasında açıklar diye düşünüyordum, o yönden şaşırdım. Kaido Momo’yu atmadan önce önemli bir şeyler söylüyor sanki. Daha iyi bir çeviri gelince anlaşılır. Kaido’yu indirecek seçilmiş kişi Momo olabilir. :a:

Üye silindi 1004

Hani ben böyle dandik ve ucuz plot görmedim. Eğer cidden Denjiro ve kuzu kapa aynı kişiyse bu Oda bizim aklımız alay ediyor.

- Adam nasıl bu kadar değişebilir. 9 Kın içerisinde insan evladına benzeyen tek kişi falandı bu adam.

- Oda kendi weirdo havalılık anlayışı yüzünden adamı kuzuyla pezo arası garip bir şeye çevirmiş.

- Peki bu değişim nasıl oldu? Hani yüz değiştiren meyveyi kullanan kadın da ölmüştü. Nasıl bir insan bu kadar ucubeleşebilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık