Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen değil miydin derken? Neyse Neyinden bahsedeyim yahu? Girseymiş. Az kalsın geberiyormuş adam. Girse de bir şey değişmezdi ama merak etme.
O değil de senin bir moralin bozulmuş ne oldu? Normalde YETİŞ YA LUFFY yazardın her yere :gamyon:
Hani atakları hibrüt formunda kat kat daha güçlü olacaktı yoldan geçerken indirdi Luffy basit atakla felan siz değildiniz kesin. Amca oğlu girip yazmıştır.:D

Hani atakları hibrüt formunda kat kat daha güçlü olacaktı yoldan geçerken indirdi Luffy basit atakla felan siz değildiniz kesin. Amca oğlu girip yazmıştır.:D
Hibrüt ile ilgili bir şey yazdığımı hatırlamıyorum ama herkes gibi dalga geçtim bende tek yediği için ki adam Kaido’ya zarar veremedi zaten bir de kaido sarhoştu hatırlatayım dedim :D

O değil de Her şeyi Enma yapıyor değil mi? 1’e kaçtı? Hahahaha

Herkes Oden'in tek yemesine odaklanmış. Odaklanacağınız nokta bu olmamalı, Kaido'nun hinlik yapmasa yenilecek olmasını yorumlayın derim.
Ben spoiler gelince Oden Kaido'yu yamultmuş falan sanıyordum, ejderha modundayken yarmış, sonra da tek yemiş. Kaido kesin yenilirdi demen ilginç, Kaido gayet gücü kuvvetinde gömmüş gibi duruyor Oden'e.

Hibrüt ile ilgili bir şey yazdığımı hatırlamıyorum ama herkes gibi dalga geçtim bende tek yediği için ki adam Kaido’ya zarar veremedi zaten bir de kaido sarhoştu hatırlatayım dedim :D

O değil de Her şeyi Enma yapıyor değil mi? 1’e kaçtı? Hahahaha
Biz uyduruyoz kimse öyle bir şey hatırlamıyor zaten.:(

Arkasında bitip anlık yumruk yiyince savunması çalışıyor diyorsun yani? O zaman Oden Kaidoyu keserken de Kaido savunma yapmıyordu. Odenin yüzüne bile bakmıyor. Kaido, Odene bakar bakmaz darbeyi yiyor savunmasız bir şekilde. Baksana Haki bile basmamış Kaido saldırıyı engellemek için. :) Farkında değil çünkü. Savunmasız... :)

Edit Oden hakikaten savunmasız. Direnci hiç yok. Altı üstü bi sopa yedi... :(
Yok direk öyle bir şey demedim. Savunma halinde olması İle Beyazsakalın arkasında belirmesi ve fark etmemesi farklı şeyler. Ayrıca Kaidou vesaire ne alaka oraya girersek çıkışı olmaz diyeyim :D

Yanlız seride Rayleigh gibi güzel haki kullanan göremicez galiba.
Çok güzel kullaniyordu haki'yi o kullanışı bir türlü vs'lere yediremedi E.oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık