Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortalıkta Enma meselesi dönmüş. Kendi adıma konuşursam bölümün İngilizcesi çıksın, eğer mangada denildiği gibi değilse ve yanılmışsam gerekli kişilerden özür dileyeceğim zaten. Bunu da Enma ile alakalı en çok tartışanlardan birisi olduğum için yazdım. Bir yere kaçmışız gibi algı oluşmasın da...

Kaldırı gücün yüksek demek savunman da güçlü olacak demek değildir :S iyi miyiz arkadaşlar :)

Sence Kaidou'nun işi, dikkat dağıtma taktiği uygulamasa bitmiş miydi?

bence bitmemişti :T
Bitmemişti tabi, sadece o darbe ile yıkılacak bir adam değil. Ancak sahnenin devamında Oden'i doğrudan kafayı almaya giderken görüyoruz. Yani müdahale olmasa, Oden öldürebilirmiş Kaido'yu. Adil bir dövüşte de yine Oden'in kazanacağını düşünüyorum.

Kaido sevenler. Bu kötü günler geçecek daha kötü günlere hazırlıklı olun op evreninde herkesin güçlü olmasına gerek yok kaidoda güçsüz olsun :flaugh:

20 yıl önceki Kaido'nun gücü ve o darbeyi alan Oden'i 20 yıl sonraki dünyanın en güçlü adamı WB ve logia meyvesine sahip Akainu'yu kıyaslıyorsun. Sıkıntı burada.

Ne o darbeyi vuran Kaido 18 yıl sonraki WB'den güçlü ne de o darbeyi alan Oden 18 yıl sonraki Akainu'dan güçlü.
Oden için Amiral seviyesi diyenlere anlat sen bunu. Benimde anlatmaya çalıştığım zaten Odenin Amiral seviyesi etmediği. Sırf dikkatsizlik yüzüne de tek yedi diyenlere cevap olarak Akainu sahnesi...

Bu forumu çok seviyorum ;ama güç dengelerini tartışmaya başlayınca çok uçuk muhabbetler dönüyor. İşte bunu sevmiyorum. Yok Luffy sağ kol etmez. Yok Mihawk çöp. Yok bilmem kimde haki yok. Zoronun dediği gibi boş zamanı olanların işleri bunlar.
Ama bazen de bu şekilde tadı çıkıyor işte. Yapacak bir şey yok :)

Daha güçlü olacak diye bir kural yok zaten. Kural olsa tartışmaya gerek kalmazdı. Ben yorumluyorum sadece. Roger'in gördüğümüz tek isimli saldırısı ve kılıcından b.haki fırlatıyor. Bu saldırı bence Kaido'nun isimli balyoz darbesinden daha etkili duruyor. Olmayadabilir ama Kaido'nun Oden'e yaptığı o isimsiz ve haki içerip içermesiği belli bile olmayan saldırıdan kesin güçlüdür. :)
Bence değildir. :) Neyse bölüm gelsin konuşuruz zaten.

Oden için Amiral seviyesi diyenlere anlat sen bunu. Benimde anlatmaya çalıştığım zaten Odenin Amiral seviyesi etmediği. Sırf dikkatsizlik yüzüne de tek yedi diyenlere cevap olarak Akainu sahnesi...
Amiral seviyesi olduğunu iddia edemem ama aksini de iddia edemem çünkü elimizde yeterli argüman yok. O zamanın amiralini iş üstündeyken görseydik daha iyi yorumlayabilirdik.

Bir hakiki tek yiyen Odenin suratına bak, birde 2 darbe yemesine rağmen söve söve çukura düşen Akainuya... Bence fark var. :)
Evet fark var çünkü Akainu farkında Oden değil;)

Saldırının farkında ? Sahneye bir kez daha bakarsan farkında olmadığını çok çok rahat anlarsın.Adamın verdiği tepkiyi bile çizmemiş mangaka.Buna rağmen kontra ile kafa kopartiyor adam ama ona rağmen ezikliyorsun şaka gibi.
Akainu arkasına geçtiği anda farkında değil saldırı anında farkındaki Odende olduğu gibi savunmasını indirecek bir durumda da değil zira MALUM SAVAŞ ALANINDA. Odenin ise dikkati aynı Jozu ve Marco olayında olduğu gibi Sahte Momo dağıtıyor. Haklı olduğun bir husus var evet Akainuyu ezikliyorum çünkü ezik iki ayağı çukurda Babalıkı yenememiş bir ezik kendisi. Millet burada çıkıp yonkoularla bir tutarsa hak ettiği neyse söyleriz. Bu kadar basit. Katılırsın katılmazsın o ayrı bir mevzu ama gerçekler acıdır.

Amiral seviyesi olduğunu iddia edemem ama aksini de iddia edemem çünkü elimizde yeterli argüman yok. O zamanın amiralini iş üstündeyken görseydik daha iyi yorumlayabilirdik.
Amirali isim üzerinden düşünme. Amiral olabilmek için belli bi seviyede olması gerektiğini düşün. Gücüyle hakisiyle dayanıklılığıyla... O zamanda Amiraller en az şimdikiler gibi belki daha güçlüdür. Sengoku amiral, Garp Amiral kabul etmese bile. Bunlr Rogerla Wb ile kapışan adamlar. Odenle seviye farklarını bi düşünsene...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık