Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsanevi saat denilen olay da idam anında yaşanıyor büyük ihtimalle. Ben başta baskın için kullanılacak sanmıştım. Ya müthiş bir şey çıkaracak ya da batacak. :D
Net saçmalayacak.

Tamam kınlar Oden sayesinde kurtuluyor, idam sırasında bir şeyler olacak bu belli. Belki kral haki salacak, belki de zincirlerden kurtulacak bilemiyorum ama Oda'ya olan güvenim günbegün azalıyor. Seriiyi aşırı Luffy odaklı çizmesi yüzünden oluyor bunlar. Halbu ki kenarda köşede daha nice cevherler var, var ama kullanmıyor.

Tam olarak anlamadım. Biraz daha açık anlatır mısın? Birde sen kimi düşünüyorsun hain olarak?
Dokuzlar içinde hain yoktur. Zaten Kaido da hain değil, casus olarak bahsediyor bu kişiden. Oden bu dokuz kişinin hepsine bir iyilik yapmış, bunlar da o iyilikleri unutacak türden insanlar değiller. ayrıca hain olsa Oden yakalandıktan sonra ortaya çıkardı bu kişi her kimse. Çünkü saklanması için bir sebep kalmıyor.

Vay be Oden sen nasıl bir adamsın be.

Düşmanın safında Yüz değiştiren bir meyve kullanıcısı var, sen gelene kadar Oroçi’ye yol yapıyor. Sonra sen geliyorsun ve 5 yıl korkudan bekleyip ordu güçlendirmek için, senin vicdanından yararlanıp hem kuvvetleniyorlar hemde Seni dans ettirerek, halk bu işlere karışmasın diye itibarını düşürüyorlar ama bunlarda yetmiyor, bir de senin için de bir hain ya da casus var bilgi sızdırıyor, bu da yetmiyor 11 kişi, 1000 kişi’ye karşı savaşıyorsunuz ve yenilmiyorsunuz. Bu da yetmiyor, en son Kaido’nun yanına gelip bire bir dövüşe giriyorsun ve adamı mahvediyorsun ama bu da yetmiyor, en son olaya bir hile daha karıştırıp öyle durduruluyorsun ki, savaşta bir de yanında; Yasu, Ushimaru ve Hyo amca gibi adamlarda yok. Ne büyük adamsın be Kozuki Oden:a:

Bence muazzam bir karakter. Roger, Wb, Ray, Shanks hepsi hayran adama biz de seviyoruz kendisini buradan selam gönderiyorum Oden’e hahha :D

Ben bu milliyetçilik olayını çok önceden söylemiştim ama kimse inanmamıştı. Bak aklıma ne geldi seride ki bir japon karakter için söylemiş Oda; “Zoro hakkında kötü konuşmayın” :ehe: :D
Sizin işiniz Oda'ya kaldı desene...Neyse biz yine karakterimizin orjinalliğine güvenelim, arkamızdaki milliyetçi bir mangakaya değil.:a:

KORSANFAN: Bu seride hiç gerçek korsan yok entrika yok strateji yok. Herkes ahlak abidesi böyle iş mi olur?

YİNE KORSANFAN: YAA NEDEN ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE VURDUU ADAMLIK MI BU? NEDEN BEŞ YIL BEKLEDİ NEDEN ODENDEN ÇORBA YAPTI ÜHÜHÜH

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık