Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'in olmadığı yerde Kaido'ya Abdurrahman Çelebi deniyor işte. Oden bugün yaşasa Kaido o unvanın sahibi olabilir miydi sanıyorsunuz?

Üye silindi 1004

Kendi evlatlarını bile öldürmeye çalışmaktan çekinmeyen birisi mi serinin en karakterlisi :D Kaido ile Linlin aynı haltın laciverti baya baya.
El alemin adamını öldürünce karakterli, kendi oğlunu öldürünce karaktersiz mi oluyor? Kadın geçte olsa da aile planlaması yapıyor işte.

Şu yara olayı çok abartılıyor. Shanks gibi karakterlerde de o haki mevcut. Başkasının yara veremiyor oluşu ona zarar veremeyeceği anlamına gelmiyor.

Bizim tayfadakiler bile girdikleri her dövüşten sonra hasar almalarına rağmen her zaman kalıcı bir yaraları olmadılar. Op serisindeki yaraların bir anlamı, bir hikayesi oluyor.

Bu saldırıda Luffy'nin o kadar organı gitti dendi, fakat sonrasında yara izi kaldı mı?

Fakat basit bir bıçak yarasını ömrü boyunca taşıyacak, çünkü bir mazisi var.

Bir başka benzerini de Zoro' ve Shanks'ta görebiliriz.
Kata'nın verdiği yara kalıcı iz bırakmalıydı.. Luffy geleceği görebilmenin temellerini oluşturdu bu dövüşte. Ve Kata'nın yaptığı onurlu davranış da var. İkisinde de aynı yerde kalıcı bir iz kalması çok anlamlı olurdu.

Oden'in düştüğü sahneye dikkat ettim de, normal tek yemekten farklı bir durum var. Biri tek yediği zaman gözleri bembeyaz oluyor ve geri kalkamıyor. Oden ise darbeyi aldıktan sonra bir bakış atıyor, sonra gözlerini kapatıp düşüyor. Aklından ne geçiyordu bilmem, ancak bilerek kendini bırakmış gibi bir izlenime kapıldım.

@Mr.Bushido @twei @Yubashiri-sama
Gerçek Momo olmadığını anlayınca kendini bırakıyor sanırım. Tabi gücü neredeyse hiç kalmamıştı ama Momo olsaydı son bir gazla onu kurtarmaya çalışırdı belki. Momo olmadığını anlayınca bir rahatlama yaşayıp kendini bırakmış gibi sanki.

‘Kaido 5 yıl önce gelseydin yenilirdim’ gibi bir şey dememiş. Dezavantajlı taraf olduğunu belirtmiş. Hyo ve wanodaki diğer samurayların da karşıda yer alacağı bir savaş bizim için ‘zor’ olurdu diyor. Yani öyle beni uçururdun falan fıstık yok :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık