Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968: Oden’in Geri Dönüşü

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    160
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 kraldan biri Luffy sanırım. Roger, bizi geçecek falan diyor.
2 kraldan bahsederken sayfada roger ve oden vardı sanırım. Roger yerine luffy gelse, oden yerine momonosuke veya zoro gelebilir. Bence momodur. Çünkü herşeyin sesini duyan o. Momo normalde yetişkin olmalıydı ama velet kaldı. Bonney ile bizimkiler ittifak yapacak ve bonney momoyu yetişkin yapacak ve böyle bu sorun da çözülecek.

Stephan çevirisi geldiğine göre artık gönül rahatlığı ile diyebilirim ki Gotti'nin yengemizi kurtarma hikayesi alev alacak. Gotti aileye yapılan saygısızlığa en küçük bir sabrı olmayan asabi bir aile üyesi. Burada ise ailenin ana'sı kaçırılmış durumda. Gotti Ana'sını kurtarma görevi için görevini yapan kahraman denizciler ile şiddetli bir savaşa girecek gibi duruyor. Herkes haklı ve herkes yaşam derdinde, kimi tutsam bilemedim. Ahlaki bir sıkıntı ve huzursuzluk oluştu ruhumda.

Hayır kendisi de para ödemiyor sorsan bir tane manga satın almamıştır.
Dostum ben de bedava okuyorum. Oda adamsa beni dava eder yoksa tek kuruşumu vermem bu paçavraya. Bugün anime bölümü de çıktı. Gidip bedavaya One Piece 918. Bölüm Rezaleti'ni de izleyeyim, işim çok.

9 salak Orochi'ye saldırmaya gittiğinde Kuri'den Kaido'nun adamları saldırıyor. Ciddi ciddi hain teorisi güçlenmeye devam ediyor.
Kanjuro veya Shinobu... o_O

Üye silindi 1004

Şaka gibi olan ne tam olarak anlatabilir misin? Nereden geliyor bu hadsizlik?
Hala şu salak şeyi izleyip zevk alabilmenize şaşıyorum. Kaç yıldır para uğruna sakız gibi doldurma bölümlerle uzattılar seriyi.
Yazar beyimiz bunca sene gittiği yavaş tempodan sıkılıp artık finale gelmek için son gaz gidiyor.
Hikayenin bu şekilde hızlandırılması hoşunuza gidiyor. Ama göz ardı ettiğiniz çok fazla şey var.
Hala hikayesi işlenmemiş tonla önemli karakter var. Hikayeyi bu hızlı bitirmeye çalışırken aynı zamanda işlenmemiş karakterlerin altını doldurmak imkansız bir olay.
Burada her saniye tartıştığınız şeylerin %80 i havada kalacak. GOT finalini bile aratacak bir son yapacaklar.
Benim artık umrumda değil. Fakat sizin heyecanınızı görünce yaşayacağınız hayal kırıklığı için üzülüyorum.
Umarım yanılırım.
Eyyyy çılgın atmayı seven ilginç arkadaşım sen "Salak şey" derken hadsizlik olmuyor. Ben şaka deyince mi hadsizlik oluyor? Ayrıca salak şey falan izlemiyoruz biz. Okuyoruz. Okumakla izlemek arasındaki farkı uzun uzun yazmak istemem.

%80'i havada kalacaksa kalsın. Bugüne kadar %100 bitip Allahına kavuşan ticari eser daha görmedim ben. Ha senin gördüğün varsa bilgilendir bizi bu konuda yolumuzu bulalım. İzlediğin okuduğun şey bir ticari eser zaten dediğim gibi. Ayrıca neden bizim için üzülüyorsun lol?

Ayrıca adam herhalde uzatacak seriyi. Batılı yazarlardan fazla kazanıyor Oda. Ki para verip de okumuyoruz hiçbirimiz seriyi. Parasıyla okuyan okuyucu bile senin kadar veryansın etmemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık