Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm harika ....Roger hazineye bakıp gülüyor.Gülünecek ne var ...Buldu diye mi gülüyor yoksa başka bir anlamı mı var.Ne olursa olsun ortada 800 yıllık D. lere ait bir yenilgi var. WB Ace nin ölümünün ardından söylediği sözlere bakalım.Çok anlamlıydı ve tamamen D lere ve devasa savasa büyük bir gönderme vardı.

one piece = Tek parça anlamına geliyor.Peki başına D koyarsak ne olur ?

"D"one piece =Bitmiş/tamamlanmış parça demek ...Basit bir kelime oyunu gibi .Tabi ki ki bu başa gelen D normalde D klanının D si. Yani one piece i bir D ele geçirirse parçayı yada bir puzzleli tamamlamış veya bitirmiş oluyor.
Sözün özü one piece i yanlızca bir D tamamlayabilir.TamamlAnacak şey nedir derseniz ben Wb nin sözlerinden de anlaşılacağı üzere bir intikam görevi derim.

sil bunu hemen sil oda görmesin aman diyim :/

Hayır. Son adaya normal şekilde gidiliyor.
Son adadaki taşın kırmızı olmadığını beyazsakalın dediği son savaşı başlatacak kişilere yol gösteren o kişilere yardım edebilecek 4 güçlü halkı ve kırmızı taşları anlattığını düşünüyorum bu halklar elbaf (big mom taşını ordan çalmıştır) , wano , zou , balık adam adası
Benimde aklıma şu takıldı 4 kırmızı taş neden laugh tale-i gösteriyor o çok garip d. ailesinin anlamı ,antik silahların 4 kırmızı taşla alakası yok o taşlar laugh tale denen roger-ları gülme krizine sokan bir adayı gösteriyor çok garip valla son savaş öncesi moral veren son kez burda ağlayana kadar gülün diyen bir ada mı :flaugh:
Bir şeyi yanlış düşündüm galiba oden-in günlüğünde bütün tarihi öğrendik dedikten sonra laugh tale-de hepsi güldüğü için her şeyi laugh tale adasından önce öğrendiler sandım ama her şeyi orda öğreniyorlardır kafam karıştı bir an

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık