Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçirdiği tren kazasından sonra belki unutmuştur.
Eğer tren çarpmasından hafıza kaybettirirse daha büyük fiyasko olur. Ki tren çarpmasından da olmasın bi zahmet.Daha önce sabo ve anada aynı şeyi yaptı.Serinin en kötü en soğutan olayları belki de bu iki muabbet. Seriden cidden soğurum. Ana olayında seriden koptum bu flashbackler topladı.Umarım geçiştirmez ve bu sefer düzgün toplar.

Eğer tren çarpmasından hafıza kaybettirirse daha büyük fiyasko olur. Ki tren çarpmasından da olmasın bi zahmet.Daha önce sabo ve anada aynı şeyi yaptı.Serinin en kötü en soğutan olayları belki de bu iki muabbet. Seriden cidden soğurum. Ana olayında seriden koptum bu flashbackler topladı.Umarım geçiştirmez ve bu sefer düzgün toplar.
Gördüğüm kadarı ile Franky Oden dışında kimse ile muhattap olmuyor. Odenle de adını bilecek kadar konuşmuyor.

Inu ve Neko da Cutty Flam dendiği için akıllarında kalmamıştır, birbirlerini gördüklerini sanmıyorum

Son sayfa çok etkiledi one piece neyse artık onu roger tayfasıyla beraber öğrenmek istiyorum ama biz nasıl öğrenecez lastik çiğneyerek kılıç koklayarak ulan oda bu kadar epik bir fb-yi her şeyi açıklayarak bitirsen olmaz mı keşke olsa öff bu fb-den sonra boşluğa düşücem 4-5 yıl bu son sayfadaki olay açıklanana kadar seriyi takip etmesem olur diye düşünüyorum

Son yolculuğa çıkmadan önce Roger tayfanın ağır toplarını toplayıp konuşma yapmış. Shanks dışarıda kalmış. Buggy'nin hastalığını fırsat bilip son adaya gitmemiş. Kendinizi bir hal sanmayın ben kendi gemimle gideceğim demiş ve gitmiş. R. Pone'nin birini de saklamış kimse KK olamıyor. : ))

Franky ortamdan uzakta kendi dünyasında takılıyor gibi. Oden sahibi yok diye gitmiş ilgilenmiş. WB abisinden böyle görmüş nihayetinde. Anlaşılan Franky kimseyle tanışmamış. Sadece ilerde Oden'in fotosunu görüp adam sen miydin diye ağlayacak yine. : ))

Franky olayı sadece oden-le konuşmuş roger taysasını görmemiştir çünkü babası korsan bunu gemiden atmış öyle denmişti şimdide korsanları sevmiyor ilgi duymuyor gibi duruyor kendisi yaptığı gemileriyle takılıyor hafıza kaybı yaşadığını düşünmüyorum

Üye silindi 1004

Sonda kahkaha atan Roger bence Oda'nın çizmiş olduğu gelmiş geçmiş en iyi şey. Diğeri de zaten fırtına içerisinde ağlayan Kinemon.

- Shanks'la Buggy de Raftel'i görecek sanırım. Shanks olmasa bile bence Buggy bir şekilde bizim tayfaya dahil olacak.

- Garp'ın dediği gibi cidden şansa Korsanlar Kralı olmuş. Aynı şekilde Luffy de şansa Korsanlar Kralı olacak. Yani spesifik olarak aynı insanlarla etkileşime girmiş olması bunu gösteriyor. Biraz tat kaçırıcı fakat olur öyle.

- Sırayla Alabasta, Gökyüzü, Balıkadam, Zou, WCI, Wano ve Balinalı adaya gitmeyen birinin Korsanlar Kralı olması imkansız. Hatta saydığım adalar hariç başka adalara giden herkes yanlış yolda demek bu.

- Tat kaçırıyor tabi bu biraz.

Spoiler okumadım fırsatım olmadığından. Çok güzel bi bölümdü. "Laugh Tale".....:flaugh::flaugh:
Bu fb çok efsaneydi. One pieceninde bitişine yaklaştıkça bi garip hissettim.:ühü:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık