Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahah Zoro hakisini taşırıyor dediğimizde, haki kullanmayı bilmiyor kontrol edemiyor diyorlardı. Gördük ki iki kral da bunu yapıyor. Demek ki kokanın en üst kullanımı bu şekilde. Mihawk boşuna demedi zoroya uzmanlaşana kadar içki yok diye. Bu bölümle beraber tayfaki en sağlam hakinin zoroda olduğu da ortaya çıktı. Ayrıca Zoro yapabildiğine göre mihawk da yapabilir demektir. Vuhuuu.
En sağlam değil de en kullanışlı daha iyi olur bu durum için. Sonuç olarak kılıcın keskinliği ve kılıcın dayanıklılığı artıyor. Bir de Luffy’nin öğrendiği hakinin seviyesini bilmiyoruz en kullanışlı demek için bile erken daha.

Hahah Zoro hakisini taşırıyor dediğimizde, haki kullanmayı bilmiyor kontrol edemiyor diyorlardı. Gördük ki iki kral da bunu yapıyor. Demek ki kokanın en üst kullanımı bu şekilde. Mihawk boşuna demedi zoroya uzmanlaşana kadar içki yok diye. Bu bölümle beraber tayfaki en sağlam hakinin zoroda olduğu da ortaya çıktı. Ayrıca Zoro yapabildiğine göre mihawk da yapabilir demektir. Vuhuuu.
O zaman Sanji'nin tek attığı Madara kılıklı adam bile Luffy'den iyi durumda b.haki konusunda.

En sağlam değil de en kullanışlı daha iyi olur bu durum için. Sonuç olarak kılıcın keskinliği ve kılıcın dayanıklılığı artıyor. Bir de Luffy’nin öğrendiği hakinin seviyesini bilmiyoruz en kullanışlı demek için bile erken daha.
Benim anladığım şu.

Taşan koka ile advanced haki denkler.
Taşan koka silahlarda kullanılıyor, bunun insan bedeninden çıkan hali ise advanced olan. Her türlü Zoro luffyden haki kullanımında bir adım önde.

@RedTeroR
@William cutting

Hani la Roger'ın makası? :D

Vallaha Roger ile WB arasındaki bu bağ her ne kadar hoşuma gitse de bir yandan nasıl bu hale gelmişler diye merak etmiyor değilim. Bir iki yara bandı ile kimse ölümüne savaştılar demesin.:D Bu adamların ölümüne savaşması da o adayı batırır.

Benim anladığım şu.

Taşan koka ile advanced haki denkler.
Taşan koka silahlarda kullanılıyor, bunun insan bedeninden çıkan hali ise advanced olan. Her türlü Zoro luffyden haki kullanımında bir adım önde.
Denkler diyemeyiz çünkü advanced hakiyi net bir şekilde görmedik. Aynı şekilde Zoro önde veya Luffy önde de diyemeyiz. Ama Zoro’nun hakisi kılıca artı keskinlik ve dayanıklılık verdiği için daha kullanışlı diyebiliriz şu an için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık