Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB kişisel olarak bi' Akainu'yu 2 dakka gözüne kestirdi olanlar oldu.

Yazık, adamın hayatı gözlerinin önünden film şeridi gibi geçti. Felç olup tekerlekli sandalyeye mahkum olacaktı, yerin dibine girmese ölecekti. Demek ki Akainu, Wb reyisin şu haline denk gelseymiş kırmızı yerine kahverengi giymeyi tercih edermiş.
Zaten ilk yumruğu attıktan sonra babalık kızdı diyor adamları.
Yani Akainu adamı hiç sinirlendirememiş ki o zamana dek.Duyguların bu seride ne kadar önemli olduğunu biliyoruz özellikle haki kullanıcısıysa.Ana karakterin sinirlenince neler yaptığını biliyoruz.

Wb magma kozo diyip durdu.Ben gerçekten savaşta herhangi bir amirali indirme amacı güttüğünü düşünmüyorum.İşin sonunu düşünerek enerjisini koruyup durdu sürekli.Ace kurtaracaksın ve sonra birde oradan tayfayı çıkaracaksın.Amiral indirmeye enerji kaybedersen zaten bunların ikisini birden yapamazsın.

Yani Akainu adamı hiç sinirlendirememiş ki o zamana dek.Duyguların bu seride ne kadar önemli olduğunu biliyoruz özellikle haki kullanıcısıysa.Ana karakterin sinirlenince neler yaptığını biliyoruz.

Wb magma kozo diyip durdu.Ben gerçekten savaşta herhangi bir amirali indirme amacı güttüğünü düşünmüyorum.İşin sonunu düşünerek enerjisini koruyup durdu sürekli.Ace kurtaracaksın ve sonra birde oradan tayfayı çıkaracaksın.Amiral indirmeye enerji kaybedersen zaten bunların ikisini birden yapamazsın.
İkisini de yapamadı ki. :hhh:

Öyle Mw'ciğim haklısın. Biz Wb'nin handikaplı haline bakarak bu serinin zirvesi çok yükseklerde, amiraller oralara çok uzaklarda dedik ama dinletemedik. Zaman yine bizi haklı çıkardı, çıkarmaya da devam edecek.

Hazine mevzusu yanlış çeviri çıktı. Oden, Roger Korsanları'nın elindeki hazineyi almaya gidiyor. Adamları da gitme, onlar farklı seviyede adamlar diye durdurmaya çalışıyor.

Benim bölümden çıkardığım, Ray gibi gavatoğullarını hiçbir noktada övme. Kişiliği gibi gücü de bi' yaprağa yaramaz şarapçının teki çıktı.

İkisini de yapamadı ki. :hhh:
Nasıl yapamadı Wb ?

Tayfasını oradan çıkardı adam.Buzullar engel oluşturuyordu.Ölmeden önce depremle uçurum yarattı tayfasını ayırdı.Squardo olayında keza buzulları kırıp yol açtı gitmek isteyen gitsin dedi.Ace'i kurtaramamış olabilir.Yaşlılık buna izin vermedi.Luffy h.haki kullanırken o da deneyecekti sanırım ama o an kalp problemi baş gösterdi.

Öyle bir yazmışsın ki Akainu sanki var gücüyle saldırdı da wb takmadı. :( Wb o anki haliyle hiç bir amirali alamazdı. Adamın kurtarmaya çalıştığı ''oğlu'' ölüyor onun siniriyle vuruyor adam çukara düşerken bile söve söve gidiyor... Şöyle düşün Luffy, Lucciyi yenerken vurduğu o öfkeli gatling saldırısının Lucciye işlememesi gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık