Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen söyleyince baştan okudum.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece-renkli/tr/16/142/page/11

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece-renkli/tr/16/142/page/12

Bu kısım pek mecaz gibi gelmedi bana tabi sen ne düşünüyorsun bilmem.

Ayrıca bu konuşmanın hemen ardından da

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece-renkli/tr/16/142/page/13

Korsanlardan övgüyle bahsetmesi bana bu adamın bir korsanla bağlantısı olabileceğini düşündürdü.

Bence burada hasta adamdan kastı Roger'dı ve onu kişisel olarak tanıyordu. Hastalığının iyileştiğini veya en azından ömrünün uzadığını ilk elden gördü ve ardından kiraz çiçeklerine inanmaya başladı.

Açıkçası ben Roger'ın Hiliruk'la bir bağlantısı olduğunu ve ömrünün de Hiliruk'un söylediği şekilde uzayacağını düşünüyorum.
Ben de benzer şeyleri düşünüyorum hatta şöyle bir görsel bırakayım ;

WB ve Roger'ın konuşmasından yola çıkarak WB ve Roger'ın bir kez daha karşılaşacaklarını düşünüyorum.

Okuduklarıma göre Roger, Crocus'un söylediğinden bir sene daha fazla yaşıyor bunun da sebebi bence şöyle, Oden Wano'ya döndüğünde Shogun oluyor ve burada onun dünyayı dolaşmasını ve uçsuz bucaksız maceralara yol açabilmesine yardımcı olan iki insanı da yanında istiyor haliyle ve böylelikle WB ve Roger bir araya geliyor.Ve Roger'ın ömrü Wano'ya gelmesinden ötürü bir şekilde ama kiraz çiçekleri ama başka bir şey 1 sene daha uzuyor.

Hiluluk'un bahsettiği adamın Roger olduğunu sanmıyorum ancak Roger'ın o adam gibi ömrünün 1 sene daha uzadığını düşünüyorum seride başka bir yerde sakura ağaçları gördük mü bilmiyorum ancak şundan sanırım eminiz D'nin anlamının yapıldığı konuşmanın gerçekleşmesi için Roger ve WB'nin bir kez daha bir araya gelmesi gerek.

Bu bir araya gelmenin en uygun yeri Wano'da olur gibi geliyor ve sakura ağaçlarının da en uygun Wano'da olabileceğini düşünüyorum.

Eminim bunun bir ileri seviyesi daha vardır. Sadece tokuşturdular burda. Tam güç bile değil. Wb deprem kullanmıyor. Tam güç yapsa üstüne bir de deprem.
Mangaka takılmaz öyle şeylere. Ben bu tür sahnelerde hiç detaylara girmiyorum artık. Denk adamlar mesajı vermek istemiş ve öyle çizmiş. En kötü birisi meyve kullanırken öbürü meyvesiz bir teknik kullanır olur biter.

Mangaka takılmaz öyle şeylere. Ben bu tür sahnelerde hiç detaylara girmiyorum artık. Denk adamlar mesajı vermek istemiş ve öyle çizmiş. En kötü birisi meyve kullanırken öbürü meyvesiz bir teknik kullanır olur biter.
Demek istediğim neden Oda'nın diğer yonkoulardan ayrı tuttuğuydu, Roger değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık