Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani benim aklımdan öyle bir şey geçmedi senin çıkarımın. Beyazsakal'ın gitmesi gereken daha bir dolu yol varmış. Roger zaten her şeyini tamamlamış yol almış. Beyazsakal kendini tamamlayana kadar Roger onu harcamış. Olması gerektiği gibi.
Beyazsakalın gidecek pek yolu kalmamış aile kurmak istemiş kurmuş. Ya Roger daha korsanlar Kralı olamamış o mantıkla bakacaksak ayrıca Roger nerede harcamış onu bizim bilmediğimiz bölümler mi var elinde?

Beyazbıyık bu bölümde Gurarara diye gülüyor. Gülüşüne uygun meyve aramaya çıkmadıysa, o dönemde meyve sahibi olabilir.

Üye silindi 1004

Ben o bir tık farka bakınca ikili arasındaki dövüşe dair kesin sonuç söyleyemem. Bana göre Roger da kazanabilir, Beyazbıyık da kazanabilir. İkisinden birisinin kazanması ya da yenişememeleri beni şaşırtmaz.

Bunu aynı Sakazuki ve Kuzan dövüşü gibi düşün. Bu adamlar da birbirlerine denk güçteydi. Dövüşü Sakazuki'nin kazanmasına kimse itiraz etmedi, ancak Kuzan kazansaydı yine kimse itiraz etmezdi, çünkü herkes bu iki adamın birbirlerine çok yakın güçte olduklarını biliyor. Roger ve Beyazbıyık arasındaki olay da bundan ibaret bana göre, ama Roger'daki Korsan Kral unvanı yüzünden onun daha güçlü görülmesi durumu var sadece. Ayrıca sana şunu da söylemek isterim. Roger eğer Beyazbıyık'ı ezebiliyor olsa, bunu yapardı. Kaptanı Xebec'i yok etmiş biri, onun adamına acır mı sence?
Kuzan ve Sakazuki örneğini ben de vermeyi düşündüm. Tam olarak bu dediğin gibi. Günün sonunda Sakazuki kazanarak gücünü kanıtlamış oldu. Xebec konusuysa sıkıntılı. Roger'ın kötücül biri olmadığını ve Beyazsakal'ın da tehdit unsuru olmadığını düşünürsek neden ezsin? Dünya'nın Kralı tümüyle Roger'ın en özgür olma hayaline ters.

Beyazsakalın gidecek pek yolu kalmamış aile kurmak istemiş kurmuş. Ya Roger daha korsanlar Kralı olamamış o mantıkla bakacaksak ayrıca Roger nerede harcamış onu bizim bilmediğimiz bölümler mi var elinde?
Oden'i benimseyip seven bir Beyazsakal neden Roger'a versin? Roger'ın Oden'i alabilmesi için ne yapması lazım? Beyazsakal'ı yenmesi lazım değil mi?

Ha diyorsan iki medeni insan olarak oturup anlaştılar, saygı duyarım. Belki mümkündür bu dediğin.

Trol yok ne olmuş olabilir? Ya kaçtılar ya da yenildiler? Ki Rock korsanlarını parçaladılar mahvettiler deniyor çeviride.
Ama nasıl mahvettiler? Ona bakacak olursak Luffy de güya Katakuriyi mahvetti ama işin aslını biz biliyoruz.

Kaido miço, Bm ve Wb de baya baya gençler. Ki Wb'nin Gura Gura'ya sahip olmama ihtimali bile çok yüksek.
Garp'ın şu hale 2v1'de geldiğini düşünüyorsan benim de söyleyecek pek bir şeyim yok.
Garpın Beyazsakal hakkındaki yorumlarına bakmanı tavsiye ediyorum. Zira en güzel cevabı sana o veriyor.

Roger zaten yaşça Beyazbıyık'tan büyük, kendisine ait tayfası olan, kendisine isim yapmış bir adamdı. Ortalama zekaya sahip herkes, Roger'ın böyle bir sıfatı ondan daha önce almış olmasının normal olduğunu anlar bence.
Ayrıca benim sayfayı örnek vermemin sebebi, mangada böyle bir sıfatın daha önce kullanıldığını göstermekti, ama sen verdiğim örneği aldın bambaşka bir yere çektin. Yani burada tartışmayı saçma bir yere sokan sensin, ben değilim.
İkisi de aynı dönemde yaşamış. Aralarındaki yaş farkı öyle fersah fersah değil. Roger'ın WB'den önce kendi tayfasını oluşturup yola çıkması Roger'ın hanesine artı olarak yazılır. Aynı dönemde WB başkaları ile beraber korsanlık yapıyordu. O da kendi tayfasını oluşturaymış denir o zaman. Bu işler sırayla değil. Demek ki Roger'ın hayalleri, ileri görüşlülüğü, kendi potansiyelini gerçekleştirmesi-adını ne koyarsan koy- daha da fazlaymış derim ben. Aynı dönemde yaşayan iki adamdan birisi işin zorluğuna katlanıp hayatını daha fazla riske atıp bazı şeyleri daha önce kazanıyorsa, onun başardığı bu durumu diğerinin önünde takdir etmeyi neden bu kadar tuhaf karşılıyorsunuz anlamıyorum.

Oden'i benimseyip seven bir Beyazsakal neden Roger'a versin? Roger'ın Oden'i alabilmesi için ne yapması lazım? Beyazsakal'ı yenmesi lazım değil mi?

Ha diyorsan iki medeni insan olarak oturu
Biz yukarıda Oden içim dövüşmüş olma ihtimaline gülüyorduk. Diyeceklerim bu kadar. Dövüşmüşlerse gerçekten gülerim. Sadece gülerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık