Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toki ile buluşsam ilk sorum “osmanlı’nın viyana kapılarına dayandığında ve kapıyı açamadıklarını gördüğün ve yaşadığın halde neden hala Wano’nun kapılarını zorlamaya çalıştınız” diye sorardım
Demek yeni nesil böyle düşünüyor veya düşündürülüyor. Osmanlı tek başına küfür ile mücadele etmiş bir devlettir. Bir viyana kuşatmasını böyle göklere çıkarmak Osmanlı’nın onca zaferinden büyük mü görüyorsunuz. Ben yazından bunları çıkardım varsa aksi bir durum affola.

Kayıp yüzyıl ile alakalı bilgi verilir mi bu arc’ta Toki aracılığıyla @Smoker ??
Şu an bakıyorum bölümün detayına, o kısımlara gelmedim henüz.

Yanlış anlamadıysam Beyazbıyık, Oden'i tamamen ona itaat edecek bir adamı olmayacağı için istemiyor. İçinde bulunduğu son tayfa böyle olmadığı için başı çok ağrımış.

Şu WB deki asalet kimde var be.Sarı saçlı bıyıklı hali efsane.Oden gibi birini istemiyor roger istiyor.Rogerın farklı bir amacı vardır.Ama artık çok daha eminim bu seride WB nin zirve halini teke tekte kimse yenememiş.

Son düzenleme:
Haftaya Crocodile çıkacak gibi hissediyorum.
Sanmıyorum. :D

Sebebine gelecek olursam Croc Shichibukai olduktan sonra WB'ye meydan okuyor. Ödül olarak tek seferde almış olması muhtemel o ödülü ne yaptıysa artık.

Mangaka diyor zaten "Denizlerde Luffy gibi hızlıca yükseldi" diye. Sonra gidip bir sebepten dolayı WB'ye meydan okuyor.

WB'nin öz oğlu teorileri var ama ben pek sanmıyorum. Roger ile bağlantı bekliyorum ben önceden de benzerliklerini falan anlatmıştım zaten.

Üye silindi 1004

Oden gibi birini istemiyor mevzusunu övgü için kullanmak anlamsız.

Ben olsam ben de istemezdim Oden'i. Cahil ötesi bir beyinsiz ve vahşi. Eğitmesi bile zor olur öyle bi hayvanı.

Hayatı boyunca doğduğu adadan çıkmamış Luffy bile Oden'den daha eğitimliydi. Aynısı Usopp içinde geçerli. Çünkü en azından onların ulaşabildiği iletişim araçları vardı. Wano'ya gazete bile ulaşmıyor. İstediği kadar güçlü olsun tayfaya alınacak adam değil. Anca Roger gibi kaygısız üst düzey biri alabilir.

Oden gibi birini istemiyor mevzusunu övgü için kullanmak anlamsız.

Ben olsa ben de istemezdim Oden'i. Cahil ötesi bir beyinsiz ve vahşi. Eğitmesi bile zor olur öyle bi hayvanı.

Hayatı boyunca doğduğu adadan çıkmamış Luffy bile Oden'den daha eğitimliydi. Aynısı Usopp içinde geçerli. Çünkü en azından onların ulaşabildiği iletişim araçları vardı. Wano'ya gazete bile ulaşmıyor. İstediği kadar güçlü olsun tayfaya alınacak adam değil. Anca Roger gibi kaygısız üst düzey biri alabilir.
Wano'dan indim New World'e :bilmem:

Şu an bakıyorum bölümün detayına, o kısımlara gelmedim henüz.

Yanlış anlamadıysam Beyazbıyık, Oden'i tamamen ona itaat edecek bir adamı olmayacağı için istemiyor. İçinde bulunduğu son tayfa böyle olmadığı için başı çok ağrımış.
Adam her şeye atlıyor. Haksız da değil WB. :D

Üye silindi 1004

Oda iyice tembelleşti fakat saygı duruşu hoşuma gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık